Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontosan hogy is van ez az...

Pontosan hogy is van ez az ovu teszttel?

Figyelt kérdés
A férjemmel néhány hónapja próbálkozunk már a babával, novemberben hagytam abba a fogamzásgátlót. Ez az első hónap, hogy ovu tesztet fogok csinálni, holnaptól kezdem. Azt olvastam, hogy érdemes mindig ugyanabban a napszakban elvégezni, nekem azonban olyan problémám van, hogy 2 műszakban dolgozom, így olyan időpont, amikor biztosan itthon vagyok, az csak reggel 6:30 körül, és este 7 után. Ti melyik javasoljátok inkább a teszt elvégzésére? Vagy csinálja napi kettőt, egyet reggel, egyet este? És pontosan mikor kell együtt lenni ahhoz, hogy a legnagyobb eséllyel induljunk? Aznap, amikor pozitív lett, vagy utána nap? Csak mert olvastam ezt is, meg azt is :)
2016. júl. 4. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem az első pisibol kell, tehát semmiképpen sem a koncentrált vizeletbol.

A zöld színű one steppet jobban ajánlják, mint a kéket.

Esetleg hőt is mérhetnél mellé

2016. júl. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hjajj #1 vagyok, szóval a kéket jobban ajánlják. .
2016. júl. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szuper, mert én pont kéket vettem :) Múlt héten rendeltem 20 db-ot :) A hőmérőzés mennyire biztos? Hogyan kell azt pontosan csinálni? Ha jól tudom reggel ugye?
2016. júl. 4. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:

En is a kèket hasznalom.

Bar a zold is mutatta..

:) eloszor Nem nem reggeli pisibol kell. Es nem baj ha nem mindig ugyanakkor tesztelsz. En sose figyelem mikor tesztelek. De en ha erosodni latom akkor, tanacsokat kovetve, este is tesztelek :) szoval olykor napi ketszer.

2016. júl. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!