Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már 3. napja késik a mestruaci...

Már 3. napja késik a mestruaciom. Eddig mindig szokott a mellem fájni előtte egy hete vagy legalábbis 4-5nappal előtte, de most semmi. A párommal több mint két héttel ezelőtt nem vedekeztunk igaz nem is szoktunk. Hány nap után lehet venni testet?

Figyelt kérdés
Testet még nem vettem. De ha holnapig nem jon meg veszek. Viszont alul a poimnal nem ugy érzem, hogy mindjárt megjön hanem inkább mintha feszulne kicsit, es 4-5 napja 11korul olyan hanyinger tort ram a tukortolyas miatt, hogy azt hittem hanyni fogok. Eddig sosem jartam igy. Ez jelent valamit? Ez most azt jelenti, hogy terhes vagyok? Ti már voltatok így?

2016. júl. 4. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:

A helyedben már ma vennék tesztet. 3 napos késésnél jóeséllyel már kimutatja !

HOgy terhes vagy -e ?

azt itt se én se más nem fogja tudni megmondani

2016. júl. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Siman vehetsz teSZtet, nekem a Facelle amit rossmanban kapsz , az már kèsès napjan egyertelmuen mutatta a babát.:) szeretnetek gyerkeet?
2016. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Rendben akkor ma veszek. Igen már szeretnénk.
2016. júl. 4. 13:58
 4/6 A kérdező kommentje:
negatív lett a teszt ..
2016. júl. 4. 21:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet h kimaradt a peteeresed.
2016. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Eddig sosem késett a mestruaciom. Nem volt gond. Es most semmi nincs úgy ertem nem faj a mellem semmi jel arra, hogy megjonne.
2016. júl. 4. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!