Leilácskahh kérdése:

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

2 és fél hete voltam a barátommal és pár napja hányingerem van. De tegnap megjött. De utána olvastam hogy attól még lehetek terhes :/

15 vagyok és nagyon félel hogy terhes vagyok :s


2016. júl. 4. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem valószínű,de csinálj tesztet!
2016. júl. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

És most van életedben először hànyingered?

Elég valószínűtlen hogy terhes vagy ha megjött, màrcsak azért is mert ugye termèszetesen védekeztél... ?

2016. júl. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen védekeztünk

csak a gumi kiszakadt

és nem nem ez az első h hányingerem van hanem mostanába sokszor jön elő ez a rosszulét

2016. júl. 4. 10:58
 4/7 anonim ***** válasza:

Megjott. Kèsz . Pont.

Fogadd el, hogy NEM vagy terhes, ha meg ennyire parázol, szedj fogamzasgatlót, ha doki nem irja fel MIVEL NAGYON FIATAL VAGY, azt nem is csodálom. Szexelned sem kène...

2016. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedd kérdező nem hiszem hogy terhes lennél a tünetek hányinger hányás szédülés szagérzékenység a 4-6. Héten jelentkezik. 4-6 hetes terhesen már kiszúrná a szemedet egy pozitív teszt... KB 2 hét után ágyazódik be a ha megfogant az első jel az ha késik a menzi és mire késik a menzid akkor már kB 4 hetes terhes lehetsz 5 hetes terhességet már lát a doki hüvelyi UH-n.. És igen előfordult hogy valaki menstruál de az általában akkor van ha közvetlenül menzesz előtt fogant a baba de ez nagyon ritka.. Szóval nyugodj meg nem vagy terhes.
2016. júl. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező *
2016. júl. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ebben annyi az izé h tegnap szedultem hanytam most semmilyen szagot nem bir ki az orrom

es hanyingerem van.

de azert koszonom

2016. júl. 4. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!