Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudom, hogy 2000 ilyen kérdés,...

Tudom, hogy 2000 ilyen kérdés, de ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Két hónapja a barátommal pettingeltünk. Mármint kezdtem verni neki. Nem élvezett el.(mindketten ruhában voltunk, ha ez számít) És lehetséges, hogy ő magához nyúlt (oda) és előváladék került a kezére és ez után alsóneműn keresztül "kényeztetett" nem ujjazott meg. És szűz vagyok. Lehetséges, hogy attól a kevés előváladéktól, ami átment az alsóneműmön terhes lettem? Nagyon félek! Vannak tüneteim, mármint már az első hónapban voltak (hányinger,hátfájás,szédülés) de menstruációm volt. Viszonylag normális is volt. Hipochonder is vagyok, az lehetséges, hogy beképzelem a tüneteket? Mit tegyek? Kérlek, gyors válaszokat, nagyon félek!!:( a kérdéseket előre is köszönöm.

2016. júl. 3. 15:28
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ettől biztos, hogy nem vagy terhes.
2016. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szinte 100%,hogy @gyh@lott vagy.


De ha meztelen pasit làtsz a tvben attól is terhes lehetsz,remélem kotonnal a fejeden tv-zel.

2016. júl. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha csak a szentlelek meg nem hágott, akkor nem vagy terhes
2016. júl. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől tuti nem leszel terhes.. Ha az emberek képesek lennének így teherbe esni behatolás és bele élvezés nélkül akkor szerinted hány tini anyuka vagy terhes kislány szaladgálna az utcán? Meg abba is gondolj bele hogy azok akik tudatosabban tervezik a babát és mind két fél egészséges van hogy évekbe telik mire össze jön a baba. Szóval nyugodj meg nem vagy terhes.. Sőt tiniként még nem mindenkinek rendszeres a menzije. A tünetek 6.8. Héttől jönnek de akkor már a teszt is kimutatja ha terhes vagy...
2016. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolóknak. És igen, agyhalott vagyok ebben a témában.
2016. júl. 3. 15:49
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Elobb nezz utana a temanak..
2016. júl. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Deflohelp ***** válasza:
72%
Nem.
2016. júl. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Már 5 napja késik a menzeszem és a szeméremdombom mellet bal oldalon fáj. Mégis az vagyok?
2016. júl. 6. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
de hogy találna el a hívmivarsejt fehérneműn keresztül (is) a hüvelybe...? Valaki magyarázza meg! nem vagy terhes!!
2016. júl. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na mi történt?
2016. júl. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!