Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valami nincs rendben? Másnak...

Valami nincs rendben? Másnak is volt így?

Figyelt kérdés

Baba projektben vagyunk. Múlt héten egész végig meg jön érzésem volt, 2 kellett volna meg jönie ehelyett tegnap reggel jött meg de sötét barna formában nem sok, és iszonyatos görcseim voltak, mára már piros most sem sok van ahogy szokott, de észre vettem ahogy pisilés után meg törlöm (Bocsánatot kérek elnézést)!

Kicsit véres és ilyen át látszó nyúlós is van rajta mint mikor pete érés van.


Ez miért ilyen? Nagyon meg ilyedtem, mert nekem csak pete éréskor van át látszó nyúlós takony szerű folyásom.



Köszönöm szépen.


Ui: bocsánat a fentiekben.


2016. júl. 5. 10:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Tesztelni nem teszteltél?
2016. júl. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De igen teszteltem és száradás után látszik rajta valami halvány, Gabrielt használtam, de szerintem száradás után nem érvényes.
2016. júl. 5. 12:03
 3/5 anonim ***** válasza:

A Gabriel nem egy érzékeny teszt. Használj inkább facelle tesztet, a Rossmannba lehet kapni, 500 Ft. Nekem a nevárt előtt 2 nappal kimutatta egyértelműen, jól láthatóan.

Az erős görcsök vérzéssel nem jelentenek jót, sajnos.

2016. júl. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ezért is felesleges már tesztelni.


De valaki ha meg írná, hogy miért ilyen a menstruációm? Privátban is szívesen fogadom. Köszi szépen

2016. júl. 5. 13:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Azert mert progeszteron hianyod van nagy esellyel, ami nagyban akadalyozza h egyalatalan megtapadjon a kicsi..

Eloszor menj ezzel orvoshoz, nogyogyaszhoz. Nekem irtak fel gyogyszert, ra 2honapra siker!

2016. júl. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!