Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babát várunk a...

Peppuh kérdése:

Szerintetek babát várunk a párommal vagy ne éljem bele magam? :O

Figyelt kérdés

kérdéssel állnék elő :)

14.én megjött 18.-án elmúlt..ugye akkor28.-án van az a bizonyos köztes idő amikor nagyobb eséllyel lehetek terhes..menzes kezdetétől számitva 14.napon.ha jól számolok ami nembiztos..valaki segítene? tehát 28.-án és az azt követő napokon párommal szeretkeztünk persze semmi védekezés mivel szeretnénk kisbabát..nemtudom hogy tünetnek mondható-e .. fáj a mellem,gyakrabban járok pisilni..fáj a derekam ,a fejem..sokszor szédülés is van..illetve alhasi görcs olyan mintha megakarna jönni de csak 14.-én kellene és 1-2nappal előtte szokott csak fájdogálni,görcsölni a hasam..szóval alhasi fájdalom,valamint sokszor elönt az a bizonyos melegség,mint pl most is...és a puffadás....szerintetek lesz kisbaba? tesztet azért nem veszek mert nem akarom magam bele élni hiszen mégcsak 5.-e van..lehet ennyi idő alatt nem is lehetek terhes..


2016. júl. 5. 17:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szia.

En annak a hive vagyok h vard meg mig kesik. Mert utana altalaban ujra kerdeznek akik elobb tesztlenek. Parpedig kb ezt" keses elott 2nappal negativ, lehetek meg terhes?"

Stb.

Szoval nehez De turelem. Tunet ez elott nincs , vagy igen ritka. Olykor bekepzelik nehanyan.

Facelle tesztet ajanlom. Keses reggelèn eros pozitiv volt. Mindez ugy h 19.napon van beteeresem. Ra 12-13napra jon meg, es szegeny csoda h sikerult beagyazodjon.:)

Drukkolok!:)

E vitamint ajanlom, ha sikertelen ez a Honap vagy, ha nem szeditek. ( parodnak is nagyon ajanlott, hasznos)

2016. júl. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
nagyon sok dolgot olvastam róla neten..hát elmeletileg az első héten vannak olyanok akiknél jelentkeznek ezek a mellfájások gyakori pisilési inger stb..de én nagyon türelmetlen vagyok..lehet ezeknek igy 5.-én köze a babához vagy nem? 14.-én kellene megjönnie..
2016. júl. 5. 17:52
 3/19 anonim ***** válasza:

Sajnalom de meg nem. A beagyazodas 12-14 nap, ami meg mé se történt igy tuneted se lehet. Max nagyon figyelsz es mindent ennek tudsz be. Ugyanigy voltam, első hónaptól fájt mindenem holott elotte nem, fajt a hasam, elobb volt mindjárt megjön érzés, ami nekemsose volt.... Hidd el, a sűrűbb inger majd a beagyazodas utan lesz, de akkor rendesen. Azt hittem sose lesz vége:) Addig is drukk de türelem! 2-3 nappal előtte mar tesztelhetsz, ha nem vagy egy csalódo tipus, nekem is 3 nappal elotte mar szepet mutatott;)

Üdv

17hkm

2016. júl. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Nehez belatni de ezt altalaban bekepzelik. Pszihesen jon. En most h nem akarunk gyereket is figyelem magam, neha gyakran pisilek...neha nem. Ha szeretnenk eppen gyereket tuti azt hinnem terhes vagyok. Neha a mellemis faj.. szoval igy van ez.

Egyszeru , ha van tunet van HcG amig az nincs, addig terhessèg sincs, tehat NINCS tunet, talan apro szurkalasok de azis igen ritka.

2016. júl. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
értem köszönöm :) akkor várok :) aranyosak vagytok énis drukkolok magunknak :)
2016. júl. 5. 18:18
 6/19 A kérdező kommentje:
Tehát akkor 2-3nappal a beagyazodas elott tesztelhetek? Vagy most kicsit bekavarodtam..akkor 8.-a korul ? Vagy menzes elott 2-3nappal azaz 11.-e korul? Bocsi hogy itt értetlenkedek..
2016. júl. 5. 20:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt 2-3 nappal :) előtte nem érdemes, m csak nagyon ritka esetekben jelenhet meg két csík.
2016. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Menzesz elott ket -harom nappal.
2016. júl. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) valahogy enis arra tippeltem volna.. :)
2016. júl. 5. 21:39
 10/19 A kérdező kommentje:
Eléggé faj a hasam alja..szinte egesznap olyan mintha menzes elott lennek vagy épp kozbe..ez normális?
2016. júl. 5. 22:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!