Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek babát várunk a...

Peppuh kérdése:

Szerintetek babát várunk a párommal vagy ne éljem bele magam? :O

Figyelt kérdés

kérdéssel állnék elő :)

14.én megjött 18.-án elmúlt..ugye akkor28.-án van az a bizonyos köztes idő amikor nagyobb eséllyel lehetek terhes..menzes kezdetétől számitva 14.napon.ha jól számolok ami nembiztos..valaki segítene? tehát 28.-án és az azt követő napokon párommal szeretkeztünk persze semmi védekezés mivel szeretnénk kisbabát..nemtudom hogy tünetnek mondható-e .. fáj a mellem,gyakrabban járok pisilni..fáj a derekam ,a fejem..sokszor szédülés is van..illetve alhasi görcs olyan mintha megakarna jönni de csak 14.-én kellene és 1-2nappal előtte szokott csak fájdogálni,görcsölni a hasam..szóval alhasi fájdalom,valamint sokszor elönt az a bizonyos melegség,mint pl most is...és a puffadás....szerintetek lesz kisbaba? tesztet azért nem veszek mert nem akarom magam bele élni hiszen mégcsak 5.-e van..lehet ennyi idő alatt nem is lehetek terhes..


2016. júl. 5. 17:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Eskuszom nemtudom mar mit hidjek/gondoljak.. Es akárhogy ülök,fekszek nem szűnik..valaki valami gyógymódot a hasfajasos/gorcsoleses problemamra?
2016. júl. 5. 22:15
 12/19 A kérdező kommentje:
Most voltam pisilni..es volt egy kis nagyon halvány vér ..az most akkor mii? Most akkor megfog jonni? :( :o valaki kérlek gyorsan egy választ... :(
2016. júl. 6. 14:31
 13/19 anonim ***** válasza:
Csinalj hnap egy tesztet vagy megjon vagy kemiai terhesseged volt. Igen suru a kemiai terhesseg. Ezert nem szokas koran tesztelnI. Felelsleges trauma
2016. júl. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Ertem..most megint voltam pisilni de most meg semmi..viszont kicsit meg mindig faj a hasam aljanal..hat bízom benne hogy baba lesz es megis marad a kis picurim :) sokan azt mondják a pici pecsételő vérzés lehet a beagyazodastol is
2016. júl. 6. 15:27
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen lehet az. Csak ritkabb mint azt tudjak.

Orvosok allitasa szerint , Tenylegesen 100bol 5no erzi es 3 verzik

2016. júl. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Akkor bizhatunk a piciben..ez a görcsölés normális?? :(
2016. júl. 6. 16:45
 17/19 A kérdező kommentje:
Fájdogál a hasam de halistennek most tudtam egy par órát aludni mert alvás közben elmúlt..csak ahogy felébredtem es elmentem wc-re utána egy 10perc múlva szinten újra fajt..es most valamiért sok a savam vagy nemtudom de olyan mintha gombóc lenne folyton a torkomba..es kellemetlen..
2016. júl. 7. 00:51
 18/19 A kérdező kommentje:
Sok oldalon olvastam hogy nagyobb fájdalom eseten sokaknal ugy jelentkezik hogy a belek meg minden arrébb kerül vagy nemis tusom hogy kell eztmondani..es hogy az izmok erösödnek a vastagodnak a mehnel es azért is fájhat. Illetve görcsölhet.. Kerdeznek a 17hkm-tol milyen vitamint szedjek? Elevitet vagy magne B6-ot vagy milyet ?
2016. júl. 7. 11:22
 19/19 A kérdező kommentje:
Ma reggeltől már barnazok az most akkor mit is jelent? Először azt hittem hogy megjött..de barnaszinu es jobb oldalt picit görcsölök ..remelem nem lesz baj..ha valaki esetleg olvasná,tanácsot vagy kis felvilágosítást adhatna ..nyugtató jellegűt ..köszönöm
2016. júl. 8. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!