Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek mik voltak az első...

Nektek mik voltak az első terhességi tünetek és mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés

2016. júl. 5. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Olyan érzésem volt, mintha meg akarna jönni. Erős has és derékfájás párosult hozzá. Kellemetlen volt. Aztán csak nem jött meg és csináltam egy tesztet, ami egyértelmű pozitív lesz.
2016. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
6. hettol folyamatos es szunni nem akaro hanyinger, elotte semmi a menstruacio elmaradasat leszamitva.
2016. júl. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Màr a menszesz kimaradása előtt 1-2 nappal fájt a mellem, főleg a mellbimbóm és mindjárt megjön érzésem volt 1 hétig. Aztán maradt a mellfájdalom.

Sajna a 7.hétel elvetéltem, de ezek voltak az első jelek.

2016. júl. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amikor kimaradt a mensim azután rögtön jelentkeztek: óriási étvágyam volt, éhes voltam és mindent felfaltam; valamint minden éjszaka kijártam pisilni.


13+2 hkm

2016. júl. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A legelső jel az enyhe émelygés de akkor nem gyanakodtam semmire pedig már késett de a PCO és IR miatt nem volt mérvadó,hogy azért késik mert lehet hogy sikerült ;).. És persze Bölcsiben voltam gyakorlaton azt hittem el kaptam valamit. a 2. Tünet hogy szinte lázasnak éreztem magam meg akartam gyulladni néha a lázmérő vagy nem mutatott semmit vagy csak egy enyhe hőemelkedést de én belül meg forrtam... ( hőhullám). A 3. Jel az volt hogy egyik héten nagyon fájt az alhasam görcsölt szúrt lenyillalt a fájdalom a hüvelyemben. Görnyedtem annyira fájt. Na ekkor volt az hogy drága párom mondta hogy csináljak tesztet mert tuti terhes vagyok... Én jól kinevettem mondtam neki hogy dehogy vagyok én terhes fáj a hasam megfog jönni... Hát csak neki lett igaza mert szinte azonnal pozitív lett. Nem hittem a szememnek és vettem még 3 különböző tesztet természetesen mind pozitív lett! Következő héten doki aki 5 hetes terhességet állapított meg! A többi klasszikus tünet mint az erős émelygés, hányás, szédülés, szagérzékenység, bizonyos ételektől való undor csak a 6.-7. Héten jelentkeztek... Az étkezésben a legelején annyi változott hogy valami elképesztő mennyiségű savanyított céklát ettem.. A tohástól rosszul voltam természetesen azt hittem hogy nem jó a tojás. A céklát meg amúgy is szerettem. Azt hiszem mindent leírtam. 22 N 13 hkm
2016. júl. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Tojástól *
2016. júl. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3 hetesen éreztem, reggel csináltam tesztet, pozitív lett, előtte 2 nappal meg negatív volt.

Tünet: mellben fájdalom, este 5 szőr keltem fel pisilni (soha nem keltem azelőtt), alhasi görcs (mindjárt megjon érzés)

A kisfiamnal semmilyen tünetek volt, csak ezek voltak a lánynál

:)

2016. júl. 6. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Elmaradt a mennyi előtti mellfeszülés. Viszont erősen fájt a hasam, ami nem jellemző rám menni előtt. A hőhullámra én is emlékszem, olyan nekem is volt, azt hittem, lázas vagyok.

Mensi előtt 2 nappal lett pozi a teszt.

Te mikorra nem vàrod?

2016. júl. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
59%
Mensi előtt 1 héttel,vagyis a beágyazódástól 1 hét múlva :) nagyon sok pisilés és hőhullám,mintha meggyulladnék,de néha a hideg is kiráz,megjön érzés néha,most is ilyen van szombatra nem várom :)reménykedek
2016. júl. 6. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, a menstruáció kimaradásán kivul de arra nem adtam mert nem szabalyos a menstruaciom van hogy honapokig nem jon meg . Egyszer csak le ultunk ebedelni es a rantott hust amit szeretek , na annak az izet meg ereztem a szamban es hanyingerem lett , egybol teszteltunk es pozitiv lett :)
2016. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!