Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lanyok ha csak gorcsolol...

Lanyok ha csak gorcsolol picit otodik hetben de nem verzek akkor minden lehet rendben ugye? Holnap keszulok orvoshoz

Figyelt kérdés
2016. júl. 6. 07:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, enyhe görcsölgetés belefér. 5. hétben még nem fog sokmindent látni az orvos, vissza fog rendelni két hét múlvára, hogy legyen szívhang. Boldog babavárást!
2016. júl. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt szokták mondani, hogy amíg nincs vérzés, valamint oldalra kisugárzó erős fájdalom, addig nincs baj. Első hetekben amúgy is sokszor előfordul az ún. "mindjárt megjön" érzés, az teljesen normális.
2016. júl. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy amikor amúgy is meg akarna jönni, a szervezeted emlékszik a mensire, azért van a mindjárt megjön érzés :) teljesen normális. Nekem 10. héten is van ilyen érzés, normális! Ha nincs vérzés, barnázás, akkor nyugodj meg, élvezd a babavárást :)
2016. júl. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Az első terhessėgem spontán vetėlėssel zárult a 6. hėten.Akkor előbb barnázni,vėrezni kezdtem a görcsök csak utánna jöttek. Aztán mikor teherbe estem újra a kislányommal addigra már felkėszültem mindenre.Nekem is voltak görcseim aztán barnázás is.Nagyon fėltem hogy,újra baj lesz. Kezdj el magne B6ot szedni az jó hatással van az izmokra így csökkenti a görcsöket ės ha barnáznál egyėl sok citromot.Nekem bejött :) Jövöhónapban 1ėves lesz a kisasszony.
2016. júl. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!