Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kíváncsi lennék egy két...

Kíváncsi lennék egy két dologra, ha reggel beveszem a trimesztert és az e vitaminokat és este meg hashajtot akkor a trimeszter is kiurul a szervezetembol, vagy addigra már felszívódik?

Figyelt kérdés
2016. júl. 2. 22:32
 1/7 anonim ***** válasza:
8%

A trimesztet egy fogalom, az nem tud kiürülni. A terhességet szakaszolják időben három részre: első, második és harmadik trimeszter.

Az E vitaminból hogy tudsz több félét bevenni?

2016. júl. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A trimeszter az egy vtamin neve (is). Szerintem a reggel bevett vitaminok az estére felszívódik, de miért veszel be hashajtót?
2016. júl. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A trimesztert nem napi kétszer kell bevenni? Valami ilyesmit láttam az oldalán. De a vitaminok (trimeszter és e-vitamin is) egy része biztos felszívódik fél nap alatt. Muszáj hashajtót szedned? Első válaszoló: igen, a trimeszter kezd fogalommá válni... (hangos ironikus sóhaj...)
2016. júl. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valamemnyi resze biztosan felszivodik. Ha elmult a hasmenes vegyel be dupla adagot de csak egyszer!
2016. júl. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszolnak! Azért mert az nélkül nincs szekletem. azért kérdeztem így hogy jó e, mert reggel kell két szemet bevenni a timeszterbol, és az e vitaminbol, és ha este veszem be a hashajtot akkorra van egész nap arra hogy a vitamin felszivodjon. Szerintem. De ez a hashajtos történet nem mindig kell csak hebe hóba.
2016. júl. 3. 12:47
 6/7 anonim ***** válasza:
Megnyugodhatsz. Felszivodik persze az egesz nem biztos de ha csak hebe hoba van ez akkor vegkepp nem gond.:) drukk
2016. júl. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺
2016. júl. 3. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!