Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet ez? SEGÍTSÉG!

KovácsJohanna1111 kérdése:

Mi lehet ez? SEGÍTSÉG!

Figyelt kérdés
Sziasztok, babát szeretnénk a férjemmel, még van 5 nap a nem várt menziig, de az utóbbi napokban olyan dolgokat produkálok, hogy nem tudom hova tenni. Fáj a derekam, nem vészes, de ha lehajolok érzem, aztán két napja úgy éreztem, mintha meg akarna jönni, de persze nem jött meg. Nagyon érzékeny lettem a szagokra, imádom a kovászos uborkát, de tegnap majdnem hánytam a szagától, nem szerettem eddig a csípős ételeket, most nagyon és a citrom fagyit sem, de most is azt majszolok épp. Egyik reggel a héten hánytam, rögtön, ahogy felkeltem. Annyira fáradt vagyok, legszivesebben csak aludnék és aludnék és aludnék. Csináltam egy "beágyazódás tesztet" a neten, 6-ra írta, hogy aznap történhetett, ma csináltam a tesztet, és visszagondolva, azon a napon rosszul voltam, szédültem, fájt a fejem, a fejfájás azóta is gyakran jelentkezik. De a teszt szerint csak 13-n érdemes tesztelni, szerintetek? Várjak vele egy hetet még vagy mutathat már valamit???

2016. júl. 8. 07:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Ilyen korán még nem nagyon lehetnek ilyen tünetek. A terhesség elején a rosszulléteket, stb a hcg okozza, ami, ha van is nálad, még igen kicsi mennyiségben.

Természetesen nem vagyunk gépek, lehetett korai peteérésed is, szóval a kalkulátorokat használni felesleges. Szerintem várj az esedékes mensi előtti napig minimum.

2016. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
Semmi, csak az agyadra ment a babacsinálás... Pszichésen produkálsz minden tünetet, amiről hallottad, meg láttad a filmekben, hogy terhestünet. Amiket írsz, azokhoz annyi hcg kell, amitől a tesztről már leugrana második csík két másodpercen belül. Ha sikerült a megtermékenyítés, mostanában történik a beágyazódás, de te már az elmúlt hétből is tünetekről beszélsz. Lazíts, tereld el a gondolataidat!
2016. júl. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is psziché játéka az egész.
2016. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igazatok lehet, talán túlságosan is rápörögtem a dolgokra, de ez a hányinger dolog pl nagyon intenzív, de akkor biztosan az idegeskedés miatt van :(
2016. júl. 8. 08:03
 5/17 anonim ***** válasza:
36%
Pedig nekem kétszer is volt ilyen korán tünet. A csípős miatt kezdtem én is gyanakodni, mivel sosem szerettem, de nem azonnal csináltam tesztet, hanem csak ahogy késett a havi és pozitív lett. Ja és csak az elején bírtam a csípőset, azóta se.
2016. júl. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem csak most a hatodik hét elején kezdtek el lenni hasonló tünetek. Nem hinném hogy ilyen korán lehetségesek, bár semmi sincs kizárva.

6+5 hkm

2016. júl. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Hat eleg koraI lenne ez a sok tunet.. nem hiszem h terhessegre utal.inkabb nagyon raálltál a babaprojektre.

De ettol fuggetlenul sikerulhetett!:)

2016. júl. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

én a 2. kislányommal észre sem vettem,hogy mindenhez erős paprikát ettem,a leves a rizs a kenyér mind1 volt milyen étel az erős paprika kellett hozzá,pedig nem eszem-ettem mert nagyon érzékeny a gyomrom még a limonádétól is fáj.

Majd férjem mondta,hogy vagy egy hete eszem az erős paprikát csináljunk már egy tesztet szerinte baba van,aznap csináltunk is és halvány pozitív volt.

a tesztet mensi elött pár nappal csináltuk.

Barátnőm a csípős kolbászt ette dögivel ő nem is mert gondolni olyanra hogy terhes mert 6 éve próbálkoztak mondta csak finom ennyi és ette. és bizony babás volt kislánya született :D

2016. júl. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek!! :) Próbálok mással foglalkozni, elterelni a gondolataimat még van néhány nap, amíg megtudunk valamit, de a fentebb említett tüneteket rendületlenül produkálom, fejfájás ma éppen nem volt, minden más igen. Köszönöm szépen mégegyszer mindenkinek!!
2016. júl. 8. 20:18
 10/17 anonim ***** válasza:
akkor csinalj tesztet,hatha kimutassa. nekem a nem vart elott 2 nappal eros pozitivat mutatott. most 34 hkm vagyok
2016. júl. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!