Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tényezők mennyire...

Ezek a tényezők mennyire befolyásolhatják egy férfi termékenységét?

Figyelt kérdés
Párom 33 éves, túlsúlyos, évekig ülőmunkát végzett (kamion), hetente dolgozik AWI hegesztőgéppel. És igazából én dobtam fel neki, hogy lehet nem is nálam van gond, hanem nála. Habár egyelőre még nem tartunk a dolog kivizsgálás részénél. Mindenesetre ő azt mondta, ez kizárt, nála ugyan minden rendben, hiszen nem iszik, nem cigizik. Amiket meg mondtam, azok biztos nem is befolyásolják olyan mértékben. Pedig például a több évi fuvarozás vagy AWI gép elég durván. Mi a véleményetek/esetleg tapasztalatotok a témában?
2016. júl. 8. 12:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
okozhat gondot, főleg a túlsúly. de egyszerűbb és célravezetőbb lenne elmenni kivizsgálásra, mint itt találgatni.
2016. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi alapján még az sem egyértelmű, hogy egyáltalán bárkinél is probléma volna.

Ezek a solgok befolyásolhatják, de egy szoros alsó veszélyesebb.

2016. júl. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
a férjem kb. 14 éves kora óta dolgozik mindenféle hegesztőgéppel, ez nála biztos nem okozott problémát, van némi súlyfeleslege, de nem vészes, az első próbálkozós hónapban teherbe estem, sajnos nem maradt meg, de nálam volt probléma, szóval ezek nem feltétlenül jelentenek bajt
2016. júl. 8. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Bele se kezdtetek, de már most mutogattok egymásra?

Gondolt át nég egyszer!

2016. júl. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, a kivizsgálásba 1 év után szokás belekezdeni...
2016. júl. 8. 12:48
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg dologtól függ, nem 1 év a mérvadó.
2016. júl. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg dologtól függhet. Legegyszerűbb egy spermavizsgálat lenne, de a pasik nagyrésze írtózik ettől. Mond meg a párodnak, hogy nézesse meg, akkor legalább ha jó, akkor békénhagyod ezzel, ha nem jó, akkor meg lehet rajta segíteni.
2016. júl. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia! a túlsúlyhoz tudok hozzá szólni. Párom is az...neki tökéletes a sperma képe! 38 évesen :)
2016. júl. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
A párom 33 éves, sportos testalkatú, folyamatosan mozog, egészségesen táplálkozik és sajnos olyan rosszak az eredményei, hogy lombikra készülünk...
2016. júl. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%
Szia. Parom 7 eve kamion sofor. Sajnos neki ettol rossz a sperma kepe. A sok ules miatt. Most kezdunk bele a gyogyitasba. Nekunk ezert nem jon a baba sajna.
2016. júl. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!