Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a tényezők mennyire...

Ezek a tényezők mennyire befolyásolhatják egy férfi termékenységét?

Figyelt kérdés
Párom 33 éves, túlsúlyos, évekig ülőmunkát végzett (kamion), hetente dolgozik AWI hegesztőgéppel. És igazából én dobtam fel neki, hogy lehet nem is nálam van gond, hanem nála. Habár egyelőre még nem tartunk a dolog kivizsgálás részénél. Mindenesetre ő azt mondta, ez kizárt, nála ugyan minden rendben, hiszen nem iszik, nem cigizik. Amiket meg mondtam, azok biztos nem is befolyásolják olyan mértékben. Pedig például a több évi fuvarozás vagy AWI gép elég durván. Mi a véleményetek/esetleg tapasztalatotok a témában?
2016. júl. 8. 12:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mi lombikozunk. A párom dohányzik kb. 25 éve, időnként sörözik, az étkezésre egyáltalán nem figyel oda, gyakran szaunázik és minden héten eljárunk a helyi termálfürdőbe.

Mégsem miatta kellett lombikra mennünk. Mindezek ellenére kiváló a spermaeredménye. És ismerek olyanokat, akiknél nincs semmi eféle rizikó tényező, mégis nagyon rossz a spermakép. Ezek nagy része immunológiai, genetikai, anatómiai okokra vezethetők vissza; nem pedig a túlsúlyra, hegesztésre. Szerintem ne stresszeld ezzel a párod, mert amiket leírtál, azok miatt nem kell aggódnotok. Ettől függetlenül bárkinél lehetnek rejtve problémák; ezért ha huzamosabb ideje próbálkoztok, akkor bizony érdemes elmenni kivizsgálásra. Nálunk nincs baj a párom hozzáállásával. Sosem ódzkodott a mintaadástól- pedig már jó néhányszor sor került rá. Nem mutogatni kell egymásra; közös az érdek, és ha másképp nem sikerül, akkor mindkét félnek hozzá kell tenni a maga részét. Nekünk, nőknek úgyis több jut ki ebből (is): műtétek, beavatkozások, injekciózások, mellékhatások, állandó tárogatás mindenki előtt... a férfinak meg csak egy orgazmus. Ha nagyon ódszkodik, bemehetsz vele az intim szobába te is. Senki sem fog ott ezért furcsán nézni rátok.

2016. júl. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Kicsit megnyugodtam, mert ezek szerint ennyibol nem lehet egyertelmuen barmilyen problemara kovetkeztetni. Most varunk meg kicsit, a paromnak pedig nem hozom egy ideig szoba a dolgot. Kicsit elkezdett azon parazni, mi van ha igazam van.
2016. júl. 9. 09:08
 13/13 anonim ***** válasza:

Altalaban a ferfiaknal vele szuletett problema a " meddoseg" , (allitolag..)

A keresztapâm makk egeszseges nem iszik nem dohanyzik , nem ulomunkalya van, futni jar stb.. megsem lehet gyereke. Es itt van a parom cigizik, sokat vezet, megy, heggeszto is volt. Megis sikerult 6. Honapban.:)

Inkabb genetika kerdese. Persze van h nem attol lesz meddo egy ferfi hanem hereserv (sokszor nem is erzik a ferfiak, hanem orvosnal derul ki) es az kikezelheto eleg hamar!:)

2016. júl. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!