Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes vagy csak...

Lehetek terhes vagy csak bebeszelem magamnak?

Figyelt kérdés

Nemreg veszitettem el azota mar parszor lefekudtunk de mindig vedekeztunk es odafigyeltunk en megis felek hogy mivan ha terhes vagyok. Hamarosan meg kell jonnie lehet azert faj a hasam viszont a derekam is faj meg kicsit a combjaim is. Szerintem csak bebeszelem magamnak de megis felek. Szerintetek?

15/L


2016. júl. 10. 21:48
 1/3 anonim válasza:
89%

Ha nagyon parázol, akkor csinálj tesztet , egy sima drogériában egész olcsó és megbízható teszteket lehet kapni.

EGyébként nem hiszem, hogy terhes vagy, ellenben az lejön, hogy lehetséges, még nem ismered a tested .... Ugyanis az esetek többségében , amiket felsoroltál, a mensest jelzik.... :)

További szép napot .

2016. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Olvass utana mindennek.

A menzesztol, a peteeresen keresztul, a szulesig..jol fog jonni!

Nemrosszbol irom.

Nade! Nem nem vagy terhes. Enis sokszor hittem 17evesen mikor elvesztettem. Pedig gyògyszert is szedtem!:)

A masik: terhessegi tunetek mar ,akkor vannak (altalaban!), ha tul vagy a menzesz kèsèsen, meg mar orvos is latja (7hetesen kb)

Szoval bizti nem azt erzed. Hanem a menzeszt!:)

2016. júl. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon koszonom a gyors valaszokat:))
2016. júl. 10. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!