Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyiknek higyjek? Teszt kérdés

Melyiknek higyjek? Teszt kérdés

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Az előbb csináltam 3 féle tesztet , mert 6 napja késik a mensim .


Corax, Xepil, One step (tescoban vett) .


Corax negatív,

Xepil , One step halvány pozitiv .


mindkét teszten már az elején láthatóak voltak a csíkok . halványak de láthatóak .


Hihetek nekik ?


Eddig negák voltak a tesztek ... nem sokat teszteltem.


Lehet késői peteérésem volt !


A válaszokat előre is köszönöm !



2016. júl. 11. 12:48
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
[link] picit lesötétítettem és kontrasztosítottam, hátha így látszik mire gondolok !
2016. júl. 11. 14:47
 12/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, egy jótanács: hagyd ezt az oldalt. Ne idegen embereket akarj meggyőzni arról, amit te látsz. Ha ott a csík, még ha halvány is, terhes vagy, kisbabád lesz. Nekem is volt ilyen halvány tesztem többször is több gyerekkel, de ha ide feltöltöttem volna, akkor kibeszélték volna a gyereket a hasamból az ide író ismeretlen emberek. :)
2016. júl. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
En latooom.:)
2016. júl. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én is látom!! :))
2016. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

12-es válaszoló !

köszönöm a tanácsot, aranyos vagy ! Megfogadom !!!!


Remélem tényleg baba lesz a dologban. :))))


13-14 válaszoló, köszönöm nektek is a választ:))))))))))))

2016. júl. 11. 15:44
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Ebbol meg lehet pozitiv. Latom mire gondolsz. Egy kesobbi peteeres miatt siman lehet meg pozi! 2 nap mulva ismetelj. En mar clearblue digitalissal csinalnam. Ha van baba az korrektul megmondja. Nem kell csikokra vadaszni. Nekem 11 dpon mar irta az1-2 hetest🤗
2016. júl. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ez akkora nagy baromsag utolso. Mar ne haragudj nem Ellened hianyul. De peteerestol nem lesz pozi egy terhessegi teszt, amikor en ezt felvetettem a dokimnak tavaly, majdnem leesett a szekerol a dolog hallatan..
2016. júl. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem 16. válaszoló úgy értette, hogy egy esetleges késői peteérés miatt még nagyon korai szakaszban van a terhesség, emiatt ennyire halvány a tesztcsík. De szerintem ezeket a teszteket még nem lehet pozitívnak tekinteni, halványnak se. De majd kiderül. Drukkolok.
2016. júl. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A pozi tesztet nem kell szerkeszteni, hanem látszik. Vegyél facelle tesztet, az nagyon jól látható.

Ezeken semmi nincs.

Ertelek, sok-sok hónapig néztem én is állandóan, de ahol nincsen csík, ott nincsen.

Sajnálom :(

2016. júl. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Én is látom,amire gondolsz...nekem is ilyen volt az x-epilem múlt héten,el is kezdtem egy kicsit örülni,de tartottam magam ahhoz,hogy akkor tekintem pozitívnak a tesztet ha nem kell keresgélni rajta a második csíkot.Másnap reggel csináltam egy facelle tesztet,egyértelműen negatív lett,és utána pár órával később megjött:( Úgyhogy én is azt tanácsolom,hogy csinálj még majd másik tesztet, én x-epilt tuti nem veszek többet,rákerestem,és ezer ilyen kép van ugyanezzel a kérdéssel a neten,sokszor van szellemcsík az x-epilen..azért olyan is akadt, akinek pozi lett belőle,kívánom,hogy Neked is sikerüljön:)
2016. júl. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!