Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom legyen-e harmadik....

Nem tudom legyen-e harmadik. Minden nap másképp érzek. Nektek mi segített dönteni?

Figyelt kérdés
A nagyobb 3 éves, a kisebb 1. Ha akarunk, akkor kis korkülönbséggel. Nem szeretnék újra itthon lenni, ha egyszer újra dolgozom. Amikor sima napunk van nagyon szeretném a harmadikat, amikor a nagy dacol és elfekszik a kicsi pedig sír, akkor úgy érzem megőrülök. Hova még egy? Nem tudom...
2016. júl. 13. 19:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez ismerős. Amikor rosszabb napjaik vannak, meginog az ember. De mikor engem elkapott a vágy a kistesó iránt, akkor már nem tudtam sehogy kitörölni az agyamból. Apuka mit mond? Egyébként amint meglátod majd a pozi tesztet, minden átértékelődik :D:D:D
2016. júl. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Hát persze hogy kell. CSOK, megy miegymás...
2016. júl. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Apuka szeretnè. Kicsit fél, hogy hogy bírnánk idegileg, de imadja a gyerekeket. :)


2es: nincs szükségünk CSOK-ra. Mindenünk megvan, ami kell.

2016. júl. 13. 20:06
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 3 leányzó van. 18, és 20 hónap a korkülönbség. A legkisebb is 3 éves már. Vannak könnyebb, és nehezebb napok, de alapvetően nekem nem volt nehezebb, mint a kettővel.
2016. júl. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyobb 3,5, a kisebb másfél éves volt, mikor a harmadik született. Ugyanúgy voltam, mint Te, kis korkülönbséggel szerettünk volna hármat. Ugyanúgy meg kellett tanulni a hármat kezelni, mint annak idején a kettőt, és voltak nehéz időszakok, de úgy érzem, jól döntöttünk. A kicsivel lett teljes a család, ő a családban a rosszcsont bohóc, a nővérei is imádják.
2016. júl. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Fiam 4,5 éves,lányom 16 hónapos.Volt idő amikor nagyon szerettünk volna 3at.Nehezen esek teherbe,jelenleg úgy vagyunk vele ha jön akkor jön 😊
2016. júl. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond nin azzal ha valaki a CSOK miatt szüli a harmadikat.Ugyanis nekik is kell majd valahol lenni .Egyébként a szar 10 m-val pesten egy lukat sem lehet venni.
2016. júl. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező én egy evvel ezelőtt voltam hasonlo helyzetben legyen -ne legyen harmadik baba dilemma. Nalunk apa vágyott ra én pedig féltem egy kicsit hogy menne e három gyermekkel is plusz egy problema a visszeres labam volt a kérdésben. De mivel nagyon szeretem a férjemet nagyon komolyan elgondolkodtam a dolgon. Teltek a hónapok es elég határozottan el tudtam képzelni az életünket meg egy gyermekkel. Első lépésként meg tavaly szeptemberben doppler vizsgálatot vegeztettem a visszereimen (az eredmenyeim alapján meg nyugodtan ballalhatunk meg egy babat) aztán mar nem volt kérdés 😉 belevagtunk. Sajnos a gólya meg nem üzent vissza azota sem de turelmesek vagyunk es folytatjuk😉 ( ezt részben azoknak irtam ide akik a csok.ot emlegetik... Mert van aki mai napig csak vagyik rá es nem a csok miatt! Nem kell utalatosnak lenni..) hagy megvegy kis időt magadnak én is igy tiprodtam.. Egyik nap igy masik nap ugy gondoltam es aztán kitisztult a kep😉 (es az én véleményem szerint aki elgondolkodik olyan kerdeseken hogy menne e? hogy tudná e olyan lendülettel olyan odaadással csinálni a mindennapokat? igenis nagyon lelkiismeretes anyuka. Es a gólyáknak bizony ezekre a címekre kellene mihamarabb eljutni 😉 higgy magadban)
2016. júl. 14. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

8as gyönyörűen leírtad!

Küldjük egymásnak a gólyákat 😁

2016. júl. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én a másodikkal vagyok,így,nagyon tetszett ahogy a 8-as összefoglalta.
2016. júl. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!