Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha utolsó...

Lehetek terhes ha utolsó aktus után harmadik hónapban meg jött?

Figyelt kérdés
Február 27 én történt a dolog de másnap reggel vettem be escapelt aztán rá 6 napra két máj szerű dolog jött ki aztán voltam dokihoz de mondta hogy 2 hét alatt még nem látszik hogy van e baba viszont vastag volt a méh falamon a nyálkahártyám... ki írt duphostont első hónap után meg jött 5 napig de nem volt egy betét se egy nap aztán második szedés után is rendesen meg jött de 3 nap után el múlt azóta nem szedtem és csináltam tesztet negatív most meg jött és folyok rendesen sötét piros már 2 napja ... június 27 én lesz 4 hónapja hogy utoljára együtt voltunk ...

2016. jún. 3. 16:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
4 hónap alatt azért már kiderült volna hogy terhes vagy. Mikor csináltad a tesztet? Legfeljebb ismételd meg a tesztet, és menj vissza nőgyógyászati kontrollra.
2016. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
május 12-én de nem tudom miért ez az érzés olyan mint ha még is ... őszintén félek el menni mert félek, hogy nem fogok neki örülni ... ma beszéltem egy barátnőmmel neki 5-dik hónapban nőtt meg a hasa de akkor nagyon ... az utcánkban egy csaj 7 hónaposan tudta meg, hogy terhes vérzése is volt és a hasa nem nőlt ... na ilyenkor nyugodj meg ...
2016. jún. 3. 17:10
 3/12 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűség szerint nem vagy terhes.

Saját tapasztalat: ugyanilyen kisebb-nagyobb májszerű darabok távoztak a hüvelyemből (egyébként a méhüregből), gyógykaparást kellett nálam végezni, a mintát szövettanra küldték. Bár szerencsére nem volt rosszindulatú az elváltozás, de komoly ösztrogén-dominanciát állapítottak meg nálam, és tulajdonképpen emiatt volt túlzott mértékben megvastagodva a méhnyálkahártyám.

Neked hány mm-es volt a méhnyálkahártyád?


Amúgy eléggé ellentmondásos, amit írsz. Először azt írod, hogy az aktus utáni harmadik hónapban jött meg, lentebb meg azt, hogy az első szedés után, a második szedés után, meg most is.

Akkor most hogy is van ez?


Amúgy egy egyszerű ß-hcg vérvétel könnyűszerrel megmutatná, hogy terhes vagy-e, vagy sem.

2016. jún. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
nem jól irtam a kérdést a lényeg a doki előtt jött a valami a doki óta 3-szor volt meg most a harmadik... 8,5 mm -es
2016. jún. 3. 17:19
 5/12 anonim ***** válasza:
A 8,5 méhnyàlkahàrtya nem sok.Kizàrt,hogy terhes legyél.
2016. jún. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
tuti? nyugodtan el mehetek vizsgálatra nem fog meglepetés érni? és ezek a szúró érzések ? miért vagyok állandóan fel puffadva? miért van az hogy egy nap meg figyeltem pedig sokszor egész nap nem kell enni egyik időben lapos has tegyük fel 4-5 óra múlva mint ha fel puffadnák és akkorára fel dagad a hasam pedig mostanában enni sem kell
2016. jún. 3. 17:29
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezekre az orvos tud magyarázatot adni.
2016. jún. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Akkor nem kell attól félnem hogy terhes vagyok?
2016. jún. 3. 17:54
 9/12 anonim ***** válasza:

Tuti nem vagy terhes. Azért már május 12én ki kellett volna mutatnia a tesztnek, ha terhes vagy, hiszen akkor már legalább 12-13 hetesnek kellett volna lenned.

Azért általában 6 hetesen már egyértelmű pozitívak a tesztek.

2016. jún. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem nem lehetsz
2016. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!