Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tudnátok nekem segíteni...

Tudnátok nekem segíteni ovulációs tesztben?

Figyelt kérdés
Soha nem használtam még. Tegnap reggel és este , illetve ma délelőtt és este is csináltam egyet. Megnéznétek nekem, mensi után 11 illetve 12-ik napon készültek. Csináljak még mert én úgy látom ez nem volt pozitív és most este meg már nincs rajta két csík. A ciklusom egyébként általában pontos 28 nap , ritkán plusz-mínusz 1 nap...
2016. júl. 15. 20:40
 1/5 A kérdező kommentje:
2016. júl. 15. 20:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Csinálj igen,ez nem pozi még :) reggel fölösleges,este kell.
2016. júl. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Delutan es este erdemes csinalni. Elotte ne igyal sokat.

Tartogasd 2-3orat a vizeletet.

Nemsokara pozi az also kozel jar.

Sztem 2-3nap max.

Egyebkent Ha pozitiv nem aznap van peteeres/ovulacio, hanem masnap az elso negativ napon.

Neha elofordul h ket napig van LH csucs de ritka. Viszont ne hagyjatok peteeres naojara. Akkor mar majdnem keso. A nogyogyaszom.jol elmagyarazta.de en ugy nemtudnam. A lenyeg h elotte valo nap erdemesebb ha ugy vagytok h keves az idotok stb.:) akkor idozitsetek a pozi napra vagy azelottire.:)

Azert irtam le hatha nemtudod. Nekemis jolesett vna ha vki ezt leirja nekem. Amikor en tettem fel ilyen kerdest.

2016. júl. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Örülök, hogy részletesen is leírtad :-)

Van már egy kisfiam, rá 2 évet vártunk, de akkor nem vettem ilyen tesztet, minden vizsgálat alapján minden rendben volt, egyszerűen nem akart össze jönni ...

most szeretnénk tesót, gondoltam kipróbálom, nem szeretnék két évet várni megint, nem vagyok már fiatal... egyébként kétnaponta vagyunk együtt azt olvastam valahol az ideális ha valaki gyermeket szeretne. Remélem nálunk is ideális lesz :-)

2016. júl. 15. 21:30
 5/5 A kérdező kommentje:

ma van a 14.ik napom mensi után, ilyen a teszt.. szerintem ez még mindig nem pozitív bár kb fél órája csináltam!

[link]

[link]

2016. júl. 17. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!