Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek magas volt a prolaktin...

Akinek magas volt a prolaktin szintje, annak mi segített?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk már vagy egy éve ,de nem jön. A prolaktin szintem a duplája a megengedetnek. A dokim annyit mondott, hogy baratcserjét szedjek. De már pár hónappal ezelőtt hagytam abba fél év szedés után. És kb semmit nem ért. Valakinek hasonló tapasztalat? Nektek mi segített?

2016. júl. 17. 15:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem orvos valtas. Ugyanigy jartam
2016. júl. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bromokriptint kaptam rá. Hormonok rendbetétele után fél évvel teherbe estem.
2016. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem ért semmit a barátcserje, Bromocriptin vitte le! Szerintem is orvost kéne váltanod...
2016. júl. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mastodynont szoktak mondani igen, de nem csodaszer...
2016. júl. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én is az orvos váltason gondolkodok. Csak félek ,ha esetleg kesőbb felhív ,hogy "Hogy vagyok" vagy valami.. akkor az olyan ciki. De hát már várni se akarok tovább úgyhogy úgyis az lesz hogy váltanom kell! Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 17. 17:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Es inkabb nem valtasz dokit mert ciki, es nem lesz gyereked? A babáèrt megèri..v
2016. júl. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már megtettem a lépéseket... de már így egy év után lassan. Sajnos azt kell mondanom hogy meguntam az egész dolgot.. ha lesz gyerekem akkor lesz és örülök , ha meg nem akkor ez van. Attól az élet megy tovább.
2016. júl. 18. 21:09
 8/10 anonim ***** válasza:
62%
A bromonál kevesebb mellékhatása van a norprolacnak.én ezt szedem, 75 mikrogrammot. 2 hónap alatt helyre rakta a prolactinszintem.
2016. júl. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sajnos csak augusztus végére kaptam időpontot. Úgyhogy addig várakozok :/
2016. júl. 19. 07:36
 10/10 A kérdező kommentje:
Annyit szeretnék még kérdezni ,hogy ezek nekem most friss leletek. Ha augusztus végén megyek egy másik dokihoz ezekkel akkor szerintetek ő újat akar majd velem csináltatni vagy még ezek jók lesznek??
2016. júl. 19. 07:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!