Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy peteérés és a...

Normális, hogy peteérés és a következő menstruáció között annyira fájnak a melleim, hogy hozzájuk sem lehet érni?

Figyelt kérdés
Már néhány hónapja megfigyeltem, és nem tudom mi lehet az oka.
2016. júl. 18. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy ilyen időszakom (most terhes vagyok, azért nincs). Kb minden második ciklusban már a peteéréstől fájtak a melleim, néha pedig az esedékes menzesz előtt "csak" egy héttel kezdődött. Nekem enyhe progeszteronhiány okozta, de nem kaptam rá semmit és így is sikerült a teherbeesés harmadik próbálkozásra. Ha nincs egyéb panaszod, valószínűleg neked is hormoningadozás okozhatja. Egy időben csináltam az aviva tornát, nekem az sokat segített, illetve szedtem barátcserje kapszulát, az fél évre rendbe hozott, de aztán már hiába szedtem, újra kijött sajnos ez a panasz.
2016. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!