Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A várt menstruáció elött hány...

A várt menstruáció elött hány nappal érdemes tesztelni, (érdemes -e)? Ha érdemes milyem tesztet vegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretnénk már bébit és picit türelmetlen vagyok hogy vajon most összejött-e a várva várt bébi.

A válszokat előre is köszönöm.


2010. ápr. 16. 13:16
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%

nem javaslom, hogy sorra gyártsd a teszteket. fölösleges energia, meg pénz. de ha mégis teszt mániás vagy,:) akkor javaslom a vaterásat (75 Ft), hosszába félbevágva. így akár naponta tesztelhetsz. de akkor se kezd el hamarabb egy hétnél. (mármint ovu utántól)


először próbálkoztok?


de ha meg tudod állni, akkor érdemes megvárni, míg pár napja késik

2010. ápr. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Ovuláció után 13 nappal csinálj, az már elvileg biztosat mutat. Előbb minek? Csak a csalódás lesz.


Sok sikert, mielőbbi babásodást kívánok.

2010. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

azért írtam, hogy előbb is lehet, mert valaki írta, hogy 8 naposan kimutatta.


de ezt tényleg csak, akkor csináld, ha fölkészülsz rá, hogy ritka az ilyen korai pozi.


de reálisan nézve a dolgokat és is azt mondom, hogy a 13. napot várd meg

2010. ápr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Saját tapasztalot nagyon szívesen írok Neked: nekem a nemvárt előtt 1-2 nappal (nem totálisan pontos a ciklusom) a Corax Be Sure nevű teszt kimutatta, 700 forint körül volt és a DM-ben vettem.

Szurkolok hogy baba legyen a dologban :))

2010. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
nekem mensi előtt 2 nappal lett pozi a teszt,igaz halványan,de ott volt.:-)Én X-epillel teszteltem,ez 25-ös.
2010. ápr. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem várt napján reggel és délután is 20-25ös tesztek pozitívak lettek. De nem mindenkinek mutatja ki hamar. Nekem az aktus után 14 nappal mutatta nem is halványan.

Max 1-2 nappal a nem várt előtt próbálhatsz tesztelni, de ha negatív, akkor ne keseredj, pár nap múlva ismételd meg.

2010. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat mindenkinek,akkor még türelemmel várok akármennyire is nehéz:(És csak remélni tudom hogy jön a bébink....(még van hátra 6 napom remélem nem jön meg)
2010. ápr. 16. 14:04
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mensi előtt négy nappal, már halványan, de mutatta. ( 10-es teszt ) A mensi napján pedig full pozi lett a medi lab tesztem. :)) Sok sikert!
2010. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, itt van a mensi előtt négy nappal a tesztjeim:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

2010. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
Remélem nekem is ilyen lesz a tesztem majd írok hogy mi lett az eredménye.Csak győzzem kivárni még ezt a pár napot
2010. ápr. 16. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!