Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért van az, hogy az ovuláció...

Miért van az, hogy az ovulációs teszt minden hónapban 2 napig mutat pozitívat és nem csak 1 nap? Ez jó vagy nem?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ovu teszt akkor tuti pozitív, ha a második csík sokkal erősebb, mint a kontroll csík. És ez az állapot csak egy napig tart. A két csík több napig ott van, de csak egy napig sokkal erősebb, azon a napon ill. az azt követőn kell aktívnak lennetek! De ne aggódj, ha akcióztok rendesen, akkor egyszer csak célba ér valamelyik hős katona ;), ők képesek várni a petédre akár 72 órát is!

Sok sikert!

2008. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Nekem 4 napig mutatott pozitívat! Én sem akartam elhinni, de tényleg így volt! Mi azért a Jónás naptár szerint, és a peteérés hetében is mindig szerettük egymást, így már abban a hónapban sikerült a babuci.

A lényeg, hogy az előtte való napokban, és az utána való napokban is, hogy +, legyetek minél többet együtt!

2008. szept. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az ovutesztről többet tudhatsz meg a babatervezők otthona oldalon.
2008. szept. 29. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!