Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet terhesség jele a petefés...

Lehet terhesség jele a petefészek fájdalom és enyhe tompa fájdalom a derékban? A petefészek fájdalom ciklus 24 napján, derék fájdalom fél hete minden nap.

Figyelt kérdés

2016. júl. 20. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elso egyertelmu jel a keses/pozitiv teszt!
2016. júl. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen tudom, csak velemenyekre lennek kivancsi,szombatra nem varom. sose jon mar el:))
2016. júl. 20. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha egyébként nem szokott ilyen tüneted lenni, akkor simán lehet a jele. De az a helyzet, hogyha annyira szeretnél babás lenni, akkor akár produkálhatod is ezeket a tüneteket. De egyébként, én is így vagyok, nekem már több terhességem is volt. Nekem mindig csak középidőben van petefészek szurkálás. Most a peteérés után valamivel elkezdődött újra és kb egyfolytában érzem. Ja és a mellem pedig soha nem szokott fájni, még mensikor sem, most pedig szurkálásokat érzek időnként, hol jobb, hol bal oldalon a mellemben. Jó neked, hogy már most hétvégén tesztelhetsz, nekem várnom kell még egy hetet! De majd írd meg! :D
2016. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megírom. :) Jajj, nekem még ez is olyan,mintha egy évet kéne várnom :D
2016. júl. 20. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!