Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 napon van a nem vártig! De...

4 napon van a nem vártig! De azt kell mondanom hogy eddig fájtak a melleim, most meg iszonyatosan fáj és pici csomok vannak benne! Erős menzi érzésem van tegnap óta de nem jön semmi! Mindig pontos szokott lenni! Mi lehet?

Figyelt kérdés
2008. szept. 29. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:

4 nap még sok idő, bármi lehet. Ha pontos szokott lenni, akkor már a napján tudni fogod az eredményt. Egyébként a mellbimbó "karfiolos" udvara lehet babára utaló jel.

Sok sikert.

2008. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi az a karfiolos?
2008. szept. 29. 11:04
 3/4 anonim ***** válasza:
A karfiolos olyan, hogy a mellbimbó körüli mirigyek megduzzadnak, ettől olyan, mintha karfiolos lenne.
2008. szept. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy lettem babás. azt hittem leszakad a mellem, de megvártam míg késett 3 napot, csináltam egy tesztet és + lett. Sajnos nem maradt meg a baba, de nektek szorítok!
2008. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!