Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Olyan rossz ez...

Mit tegyek? Olyan rossz ez így. Nem jó ez a család így!

Figyelt kérdés

Eléggé elvagyok keseredve, mert apám alig akar dolgozni, ezért éppen hogy van pénz. Apám miatt vagyunk 10 éve albérletbe, mert egy rossz biznisze elvitte a lakást. Nem nagyon akar kilépni ebből a helyzetből, lett volna nem egyszer munkalehetőség, de nem ment. Ritkán hoz be külföldről autót, de abból is csak kis időre van pénz,és ha az elfogyott, jön a fejvakarás, hogy mit csináljon. Anyám nagyon keveset kap 30 ezret, de legalább nem cseszi el a napját a semmivel. Csomó csekket anyám fizet be, és amikor már kenyeret sem tudtak volna venni anyámék apám anyám anyjától kért pénz, és nagyon sokat segítettek (élelmiszerek, pénz, stb). De ebben az a legszebb, hogy régebben apám megverte nagyapámat, de végül 'kibékültek' (nagyapám most mérges apámra e miatt a helyzet miatt). Csomó adósságot csinált apám, majdnem kitettek minket az albérletből, és mindig az a válasza, hogy 'majd megoldom'. De nem tesz semmit...

Tőlem is sok-sok pénzt elkért {50 ezer körül} (nagyszülőktől kaptam ünnepekre) tankolni, cigire, anyám gyógyszereit kiváltani (!), stb.-re, és ebből a pénzből nem láttam semmit...


2011. márc. 8. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Először is szabaduljatok meg apádtól.
2011. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem minek tartjátok el apádat.
2011. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Van autód, meg cigizel is. Kereshetsz te is pénzt.
2011. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem én cigizek, és vezetek. Ez mind apám!
2011. márc. 8. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Költözz el!Akkor nem kell elviselned!!

Szegény anyukád sajnálom!Miért nem változtat ezen az egészen? Velem nem csinálná ezt senki az tuti!

Remélem hamarosan megoldódik a gondotok..

2011. márc. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Mindig azt mondja apám, hogy 'majd megoldom', vagy 'nem tudok mit csinálni'=/
2011. márc. 8. 20:29
 7/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.És megoldja? Nem hiszem!Anyukád medig birja még? Te hány éves vagy?
2011. márc. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
17
2011. márc. 8. 20:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

U.v.

Hát sajnos akkor nem sok mindent tudsz tenni.Sajnálom,hogy ilyen helyzetben vagytok! Remélem valahogy helyre jön minden.Én is tudom,hogy milyen élet az ilyen...sajnos.Fel a fejjel a sok rossz után jön a jó!!!

2011. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem tudnatok valahogy jobb belatasra teriteni kozos erovel apukadat, gondolom nem volt mindig ilyen, csak az a biznissz tonkrevagta- ahogy elvitte a hazat...


Nekem is ilyen volt az apam. Sikeres uzletember, aztan o is eltuntetett egy haz arat... Hasonlo az autos sztori is... Az meg vegkepp h a gyerekektol- tolem es a hugomtol nyultak be a penzt amit karacsonyra erre meg arra kaptunk a rokonoktol...


Anyum megelegelte es lepattant. Kar h nem tudtak megoldani. Apu valaha nagyon jo ember volt; nagyon sokat tett ertunk, aztan ez elmult es lexarta a csaladjat, barcsak vissza lehetett volna valahogy csinalni.


Remelem ti meg vissza tudjatok csinalni!

Ha meg nem valtak el a szuleid nincs minden veszve!

2011. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!