Annamáriaglász kérdése:

Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
kissé duzzadtabb méh anteflexioban szab.környezetbe ép hámmal fedett portio. norm.fluor. uh: uterusba 9mmes endometrium, felritikulás nem láthato!! ez volt ma kedden megyek vissza uhra
2016. júl. 21. 21:09
1 2
 1/19 anonim válasza:
Reménykedhetsz bizonyára. A kérdésedből csak ennyit értettem ne haragudj! :D
2016. júl. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
#1 vagyok. Ha van kedved leírhatod egy laikusab olvasónak is, érthetően hátha tudok segíteni! De kitartást még minden jót!
2016. júl. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
ma voltam orvosnál ez állt a leleten. terhességre gondoltam hogy reménykedhetek-e hogy terhes vagyok?
2016. júl. 21. 21:34
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen. Van esely ra. De muszaj lesz kivarnod. Felritkulas ha lenne akkor sem jelentene onmagaban semmit

Az menzesz elott is van sokszor.

2016. júl. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Uterus=méh. Endometrium=méhnyálkahártya. A méhnyálkahártya 9 mm. (Terhességhez ez sajnos, vékony) Felritkulást (ami beágyazodásra utalhat) az orvos nem lát. Sajnálon, de amit én laikusként értek, azok alapján az orvos terhességre utaló jelet nem lát. Késik már.
2016. júl. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, ez kérdés akart lenni: késik már?
2016. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
2án meg jött 1 napig tartott, +3napig 1 csep! ma délután tesz extra halvány párom is látta rajta a második csikot
2016. júl. 21. 22:14
 8/19 Vilcsianyuja ***** válasza:
100%
A petefészkekről nem esik szó a leletben? Nem mindegy. Egyelőre a terhességre egyedül a "kissé duzzadtabb méh" utalhat, a méhnyálkahártya nem éppen vastag a teherbeeséshez, de azért nem reménytelen. Viszont, ha az előző mensi már egy késői beágyazódás miatt lett volna rövid, akkor már több mindent kellett volna látnia a dokinak. Az extra halvány tesztcsík nem biztos, hogy valós eredmény. Szerintem elég kicsi az esély, hogy terhes légy, de ne legyen igazam.
2016. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes terhes vagyok és nekem is 9mm es a méhnyálkahártyám ma voltam dokinál, szóval teherbe lehet esni 9mmvel :)
2016. júl. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
:)
2016. júl. 21. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!