Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik menstruáció úgy hogy...

Létezik menstruáció úgy hogy mágis terhes valaki?

Figyelt kérdés
Nagyon sok terhes tünetem volt (szagérzékenység, puffadás, érzékeny mell, kávéundor,felfázás jelleg stb...) de mágis napra öontosan megjött. Első nap maszatoltam, második nap 2-3órát bírt csak a tampon és úgy görcsölt néha ahasam hogy a földről nem tudtam koegyenesedni, 3. Nap megint csak maszatolás, pedig nekem 6-7 napos. Ráadásul nem múltak el a tüneteim. Érdemes tesztet csinálni vagy csak hülye vagyok és lehetetlen a terhesság?
2016. júl. 22. 08:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Csinálhatsz egy tesztet, hogy megbizonyosodj, én azt gondolom, hogy nem vagy terhes.


Azért gondolom, mert magamon tapasztaltam, mennyire megváltozik sok minden pusztán azért, mert gyereket szeretnél.

Nekünk az első 3 gyerekünk első próbálkozásra összejött. Aztán belefogtunk ugyanezzel a lendülettel a negyedikbe, de ő nem jött. Hónapról hónapra nem jött.

Nekem minden korábbi terhességemnél nagyon korán voltak tüneteim, már a nem várt vérzést megelőzően is, emiatt "tudtam, mit kell érezni", és éreztem is.

Szagérzékenységet is produkáltam, meg még sok minden mást...

Az is benn volt, hogy kb. 2 kémiai terhességem is volt, amikor 2-3 napot késett, de a többi hónapban is "voltak tüneteim".

Hiába határoztam el, hogy nem figyelek ezekre, meg hogy csak akkor fogok tesztelni, amikor tényleg késik, vagy épp a vérzés napja lenne, mégis "éreztem mindenfélét".


A psziché borzasztóan erősen tudja manipulálni az embert.


És az is gyakori, hogy a ciklus picit felborul, amikor próbálkozni kezd egy pár.

2016. júl. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az az igazság nem szeretnénk babát, van egy 2éves kisfiam aki koraszülött lett és így nem szeretnénk kistesót, csak feltűnő hogy vele is ugyanezeket éreztem...nem is késett semmi, meg is nyugodtam mert volt egy balaset pont peteérés körül...nem is foglalkoztam vele tovább csak mivel megmaradt minden tünet, mintha meg sem jött volna...
2016. júl. 22. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is volt hasonló.

Babát akartunk, próbálkoztunk, de váratott magára.

Én pedig minden hónapban produkáltam a korrekt terhességi tüneteket: fájó mell, hányinger, émelygés egész nap, stb. A vérzésem sem volt olyan, mint addig.

Aztán kiderült, hogy progeszteron hiány okozza.

2016. júl. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor is lehet ilyen, ha az ember lánya "nagyon nem akar".

Viszont ha rendesen védekeztetek, akkor még annyira sem valószínű.

Csinálj egy tesztet holnap reggel.

első

2016. júl. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem védekeztünk rendesen, a fiam 2,5 évig készült, gondolotam egy két alakalomból nem lesz még semmi...a tünetekig eszembe sem jutott a lehetősége...
2016. júl. 22. 11:38
 6/6 anonim ***** válasza:
én úgy tudom nagyon ritka
2016. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!