Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy rengetegen kérdeznek erről nao mint nap de ezt most muszály megkérdeznem. Pár napja észrevettem hogy a melleim elkezdtek fájdogálni és még nem volt ilyen soha szóval nem tudtam mire vélni. Most meg kellett volna jönni és 1 napja késik..tudom nem sok de nekem mindig napra pontosan megjön a menseszem most nem. Azt is érzem pár napja hogy kicsit szúrkál a hasam és most hogy meg kellett volna jönnie enyhén fájdogált és egésznap szédültem, fájt a fejem. Eddig már a mensim előtt pár nappal görcsölt a hasam most semmi jel rá a babábra viszont egyre inkább. Nagyon szeretnénk egyépként a babát a párommal tehát nagyon örülnénk neki ha erről lenne szó. Tesztet maximum jövőhéten tudok venni addig is próbálom a segítségeteket kérni esetleg olyantól aki tapasztalt. 24/N
2016. júl. 22. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehetsz terhes, ha nem védekeztetek! :) A tünetekre viszont sajnos nem lehet adni, nem biztos jelei a terhességnek. A késés viszont jó jel. Sajnos a teszt az, ami feketén-fehéren megmondja mi van, így biztos válaszra várnod kell, amíg teszthez jutsz. Drukkolok!
2016. júl. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!:)
2016. júl. 22. 20:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Hétvégén is van nyitva Tesco, Auchan, Rossman vagy DM.
2016. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!