Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől lehet hogy ha pecsételős...

Mitől lehet hogy ha pecsételősen is de 11. napja tart a menzeszem? :- (

Figyelt kérdés
Mindig szabályos volt a ciklusom (26-28 nap) soha semmi problema nem volt vele. Junius hónapban viszont kimaradt.Betuttam annak hogy valószínű a peteérésemmel lehetett problema mert ovulacios teszteltem es nem lett pozitiv.Csinaltam több terhessegi tesztet negativ lett mind. Gondoltam megvarom a következő menzeszt. De úgy ahogy amuugy is kellett volna szepen megjött. 3 napig alig volt valami majd a 4-7 ig mondhatnam hogy közepesen volt meg.A 8.naptol inkabb csak pecsételő volt azaz a tisztasagin semmi csak törlesre.Meg amitől megijedtem hogy neha jott egy kis alvadt darab es azutan volt pici utanna semmi. Tegnap este ota semmi nem volt se pecsetelő semmi mig nemreg megint ereztem hogy mintha kijott volna valami es megint alvadt ver.Nem görcsölök viszont huzo vesetajeki fajdalmam van neha es a hasam is fajdogal.Valakinek volt mar igy? Hetfön megyek a dokihoz.
2016. júl. 23. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
En petefeszek ciszta miatt vereztem 16 naoig. Nem nagyon de volt verzes.
2016. júl. 23. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Mult honapban enis 10 napig mensiztem barnazassal egyutt, nagyon sokat olvastam errol,dokinak is elmondtam

Kezdj el szedni e vitamint 200 grammot hogy felepuljon rendesen a nyalkahartya!ha nem jo a progeszteron akkor a nyalkahartya lassan kezd el levalni, ez a barnazas...majd kesobb mensi.azert barna mert az mar megalvadt ver.javaslom meg a baratcserjet is

2016. júl. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszonom szepen a valaszokat ! Ma voltam dokinal reggel megvizsgalt, megultrahangozott. Az UH -n nem talalt elterest a mehnyalkahartyam is 5 mm. Viszont nincs tüszőeresem.A vizsgalat soran is alig vereztem annyira keves van hogy ki sem er a hüvelyböl csak neha latszik a beteten.Kaptam ra norcolutot azt 10 napig kell szednem. Remelem mostmar rendezödnek a dolgok.
2016. júl. 25. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!