Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valószínű hogy terhes vagyok?

Valószínű hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Eddig sosem késett a mensim szó szerint napra pontos volt. Most 2 napja késik és semmi jele. Kicsit rosszul szoktam magam érezni. Nagy valószínű hogy babám lesz? 23/N
2016. júl. 23. 22:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hat az mondjuk eleg fontos info lenne, hogy elsz-e szexualis eletet egyaltalan meg hogy hogyan vedekezel.


Ha vedekezes nelkul szexeltel, akkor nyilvan eleg nagy az eselye, ha egyaltalan nem szexeltel, akkor zero. Ha megfeleloen vedekeztetek, akkor minimalis. Csinalj egy tesztet es menj orvoshoz.

2016. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Megszakítással éltünk nemi életet eddig de most a párom elélvezett és az eleje belém ment. Szóval akkor gondolom nagy az esély rá. Szeretnénk is a babát.
2016. júl. 23. 22:24
 3/7 anonim válasza:
Van rá esély, igen! Miért nem veszel egy tesztet? Az már kimutatja biztosan! 😉
2016. júl. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.:) Igen az lesz veszek tesztet és kiderül csak kíváncsi voltam mert nagyon szeretnénk a babót.:)
2016. júl. 23. 22:48
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon szeretnetek babat, akkor miert vedekeztek megszakitassal?

Ugyan nem vagyok szakerto, de gondolom az a jobb, ha az 'egesz adag' spermabol valasztodik ki valamekyik, mintha csak az elovaladekban talalhatokbol.

Akar holnap reggel is csinalhatsz mar tesztet egyebkent, ha valoban terhes vagy, a napokban ki kellene mutatnia.

2016. júl. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem védekeztünk bár a megszakítás alapból nem az.
2016. júl. 24. 08:14
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok terhes:(
2016. júl. 24. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!