Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem merek...

Lehetek terhes? Nem merek reménykedni

Figyelt kérdés

hülyének fogtok nézni de 1napja késik nincs olyan érzésem hogy mgfog jönni! de mellem feszül ( soha nem szokott mensi elött) párommal szeretketünk utáa az alhasam fájt, fáradékony vagyok nagyon és túlsem hajszolom magam!tojásfehérjéez asonlít a folyásom!

nem merek reménykedni ogy öszejöt a pici úgyis megfog jönni sztem valamikor:(


2008. szept. 29. 14:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem tesztelj. A fáradékonyság jó jel:)
2008. szept. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
hát az az igazság hogy nem merek tesztelni! ha hétvégéig nem jön meg tesztelek de nem tudom mért van olyan érzésem hogy úgysem jött össze! ha esetleg nem jön meg és a teszt pozítív mikor menjek nődokihoz?
2008. szept. 29. 14:46
 3/14 anonim ***** válasza:

Szia!a lényeg,hogy NE görcsöl rá a dologra,igaz mégcsak 1napot késik,de a remény hal meg utoljára,nemdebár :-) !!amugy meg Te ismered a tested,hogy hogy szokott viselkedni,mert nálam is igy volt,nekem is pár nap után tüntek fel folyamatosan az eltérő dolgok,föleg a mell feszülés,azt tanácsolom,ha rendszeres a mensid,hogy várj még párnapot(tudom nehéz,de kikell birni!!)s csinálj egy tesztet,ajánlom a HCG-line illetve a Pregimax Plussz-t,ezek jok,s a nap bármely szakában elvégezhetők,de én mindkettőt reggel csináltam nekem 3napot késett,s hasonló tünetek mellett csináltam 1másutáni nap ezeket a teszteket,s most vagyok a héten 11hetes terhes :-))

Ugyhogy hajrá.....drukkolok Neked!!!!! M

2008. szept. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm legyen meg minden örömöd a terhesség alapján és gyors fájdalom és komplikáció mentes szülést kívánok!

az a baj hogy nem merek reménykedni hogy öszejött a babucika

2008. szept. 29. 14:49
 5/14 anonim ***** válasza:

M vagyok a (2.válaszoló):nos Ne legyen olyan érzésed hogy úgysem jött össze! de ha esetleg nem jön meg a hétvégéig,és a teszt pozítív,akkor kb 2hétre mehetsz nyugodtan doc.-hoz,énis ugy mentem,persze ahogy kapsz időpontot,ugyis visszarendel kontrollra,mert akkor UH-n még nemlát semmit,de,de azt megtudja állapitani,hogy esetleg van-e már petezsákod,de ha nincs az sem baj,ha a teszt-ed már +,akkor már nemkell aggodnod,elmondod a tüneteidet,s megfog erősíteni a +-ban!!!!!!!

Sok sikert!!!!

2008. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a bíztatást! elvileg jövőhéten vagy utánavaló héten mennék mindenképp nőgyógyászhoz rákszürés miatt
2008. szept. 29. 14:58
 7/14 anonim ***** válasza:

M vagyok ismét: ha meg ugyis mégy akkor Péntek környékén csinélsz egy tesztet,s ha +,akkor nemkell rajta rágodni,kérsz egy időpontot a doc.-tol,s akkor ugyis minden kiderül.....tudom könnyü ezt mondani,hogy ne rágodj rajta,de kikelll bírnod,nekem is sikerült,pedig nekem is az első baba lesz,s konkrétan nemis terveztük,ugyvoltunk vele amikorösszejön,nemszabad görcsölni rajta.....

Majd irsz hogy milett a teszttel....nagyon drukkolok,hátha ez segít :-))))

Köszönöm szépen a a jokivánságaidat,Neked is minden szépet és jót kivánok,kevés aggodással,s drukkolok Neked!!! m

2008. szept. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
rendben minden áltozásról fogok írni! te meg majd 7hónap múlva küldj képet pm ben a babáról! millió puszi
2008. szept. 29. 15:30
 9/14 anonim ***** válasza:

:-)))))))

ari vagy,megbeszéltük!!!!!

de ha gondolod irj privátba,s akkor esetleg e-mail címet is cserélhetünk,persze ha van kedved......

pucccca

2008. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
persze akkor írok priviben!
2008. szept. 29. 15:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!