Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Nem merek...

Lehetek terhes? Nem merek reménykedni

Figyelt kérdés

hülyének fogtok nézni de 1napja késik nincs olyan érzésem hogy mgfog jönni! de mellem feszül ( soha nem szokott mensi elött) párommal szeretketünk utáa az alhasam fájt, fáradékony vagyok nagyon és túlsem hajszolom magam!tojásfehérjéez asonlít a folyásom!

nem merek reménykedni ogy öszejöt a pici úgyis megfog jönni sztem valamikor:(


2008. szept. 29. 14:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én azt mondom neked, ha egy kicsit is úgy érzed, hogy baba van a dologban inkább tesztelj, mert ha babás vagy és vársz és esetleg valami baj történik magadat fogod hibáztatni, hogy miért nem teszteltél??,. ha pedig negatív akkor várj türelmesen, hogy történjen valami és ne keseredj el.
2008. szept. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az a baj hogy hétvébgénél elöbb nem tudok tesztet venni
2008. szept. 29. 16:00
 13/14 A kérdező kommentje:
csináltam tesztet negatív! ez azt jelenti hogy 100% hogy nincs baba? ma van a 4.naphogy késik
2008. okt. 1. 12:58
 14/14 anonim ***** válasza:
akkor sztem nincs! de ha ugy érzed hogy nem igaz csinálj még egyet nekem is szokott iet mutatni és nekem rá a 2. teszt után jön meg 2 vagy 3 napra rá!
2009. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!