Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma van tíz napja hogy együtt...

Ma van tíz napja hogy együtt voltunk a barátommal és vettem most egy gabriel tesztet most csináljam meg vagy várjak reggelig?

Figyelt kérdés
Július 16 voltunk együtt akkor fájt is a hasam félig bennem ment el ha terhes vagyok már használható teszt? Köszönöm.
2016. júl. 25. 10:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem használható. Várj, amíg kimarad vagy min. még 4-5 napot!
2016. júl. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Még felesleges elhasználnod, negatívat fog mutatni. Legkorábban a kimaradt menstruáció napján használd fel.
2016. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor használd el ha nem jön meg. Addig felesleges, úgy se mutatna ki semmit.
2016. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én minimum 16-17 napot tuti várnék az együttléttől. Ami azt jelenti hogy én olyan augusztus első napjaiban tesztelnék legkorábban , ha addig nem jön meg persze. Együttlét után ha sikeres az aktus kb 14 nap a beágyazódás. + 1-2 nap mire a HCG elér egy kimutatható szintet.
2016. júl. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
A menzesz előtt 2 nappal a predictor early és a facelle teszt is a legtöbb embernek kimutatja első pisiből.
2016. júl. 25. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindkettőre jellemző, hogy pozitívat mutat, ha van baba, ha nincs. Sajnos mindkettővel jártam pórul.


De úgy is jártam, hogy a nemvárt napján a predictor negatív lett, én meg már el is kenődtem. Aztán egy hét késés után lett először pozitív, tíz nap után erős pozitív. Egy héttel később volt peteérésem, mint a félidő.


Kérdező: ne használd még el a tesztet, bírd ki még pár napig.

Tíz nappal peteérés után sem biztos, hogy bármit mutat.

2016. júl. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem a 3. hónapban jött össze, a 2.nál ovuteszt alapján tudtam hogy 15 napja volt pé (nekem 14 napos a 2. fázis mindig, így tudtam hogy "késik"), mégis teljesen negatívat mutatott első vizeletből a facelle. (persze időn belül, utána dobtam ki a kukába, nehogy bemagyarázzak magamnak valamit. Amikor pozitívat teszteltem 2-3 nappal a nem várt előtt, akkor nagyon nem kellett fény felé fordigatni, egyértelműen pozitív volt időn belül, persze gyengébb volt mint a kontrollcsík.

Egyébként a kérdező valószínűleg ő volt az aki pár napja tett fel kérdést, hogy először volt együtt védekezés nélkül a barátjával, és utólag már tudja hogy felelőtlen, tehát úgy gondolom hogy még nagyon fiatal, és lehetséges hogy ebben az esetben érdemes minél előbb tudomást szerezni egy esetlegesen nem kívánt terhességről. Ha mégsem ő az, akkor bocsánat a kérdezőtől!

2016. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy , akkor sem mutatja meg a teszt. Csak ha kesik a menzesz
2016. júl. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,, végül is meg csináltam mert hányingerem van, és ki jött egy második csík a T betű alatt de nem piros a csík! Vagy halvány gyenge rózsaszín vagy inkább grafit színű?! De ugyanolyan vastagságú mint a kontroll csík.
2016. júl. 25. 16:43
 10/12 anonim ***** válasza:
véletlen nem fényképezted le? ha lefényképezted, töltsd fel.
2016. júl. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!