Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom biztosra eldönteni,...

Nem tudom biztosra eldönteni, hogy ez a teszt most pozitív-e. Még nem találkoztam ilyennel hogy ennyire rózsaszín maradjon egy teszt. Határozottan látható a kontrol csík de mellette kivehető egy halvány csík is. Szerintetek?

Figyelt kérdés
[link]

2016. júl. 28. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy elaztatott ertekelhetetlen teszt. Csinalj masikat. Es csak annyi ideig tartsd bele qmeddig a tajekoztatoja irja.
2016. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy percig ne idegeskedj miatta kedves 10-es válaszoló, sokakba csak annyi "értelem" szorult, hogy a piros/zöld kezeket nyomkodja (de az agyáig már nem jut el, hogy az NEM "tetszik-nem tetszik" gomb, de mindegy :)

Gondoltam, hogy az én válaszomra se kapok érdemben semmit, (akár a kérdezőtől, akár mástól) csak piros kezet...

Egyébként szerintem az "értékelhetetlen" szó nem tetszett a lepontozónak a válaszodban, egyedül arra tudok gondolni, hogy azt fikának vette (?)

Na mindegy is, mindenkinek a legjobbakat.

2016. júl. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kedves utolso, egyetertek.

Igen, de ez a szo a tajekoztaton is rajta van, hogy olykor ertekelhetetlen a teszt!

Nem fikazasbol irtam, de ezt gondolom nehez egyeseknek felfogniuk. Elfogadniuk.

Es igy varnak tanacsot!

2016. júl. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hu annyi de annyi teszt rossz. En is mindig igy járok aztán kattogok. Most teszteltem en is de utoljára. A mensi a legjobb válasz! Sajnos a te teszted is rossz
2016. júl. 29. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem értem miért pontoztak le bárkit is. Sok kérdésnél látom hogy nagyon megy a lepontozás. Én senkit nem pontoztam le mert nem látom értelmét. 8as tőled szeretnék elnézést kérni én értettem félre azt hittem engem szólsz le hogy merem azt kérdezni hogy pozitiv e. Elég rossz passzban voltam. Még egyszer elnézést.
2016. júl. 29. 09:44
 16/16 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni a lelki állapotodat, én is most teszteltem egy halvány pozitívat, én is megkérdeztem itt, arra mindenki mondta, hogy ebből baba lesz, aztán sajnos nem erősödött tovább és megjött... szóval tudom, hogy kaki érzés, ha egy teszt nem egyértelmű vagy becsap...

Egyébként teszteltél ma újat?

8.

2016. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!