Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert van az, hogy vannak...

Miert van az, hogy vannak akik 1x nem védekeznem, es mar gyerek, es vannak akik hónapokig próbálkoznak vele?

Figyelt kérdés
Gondolom attol függ h mennyire termékeny a no, de ezt meg lehet valahogy allapitani?
2016. júl. 29. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

...Vagy éppen a férfi nem elég termékeny

Egyébként orvosok megtudják vizsgálni

2016. júl. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sajnos ez igy van :(
2016. júl. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
62%
egy másik példán: ma beterített vízzel egy autó. te minden nap kimentél eddig és még sosem terített be.
2016. júl. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
rengeteg dologtol fugg. eleve egy nő ha jol tudom egy honapban csak 1-2napig termekeny,a peteereskor,de olvastam olyat is,hogy igazabol csak par oraig. ha abban az idoszakban tortenik szexualis egyuttlet,vagy plusz minusz 1nap (mert a spermium a huvelyben még par napig eletkepes,ha nem is tortenik azonnal megtermekenyites), ugyebar még akkor sem biztos a siker. fugg a spermiumoktol, fugg a no termekenysegetol, fugg a ket ember eletmodjatol, a pasinal nagyobb az esely az eletkepesebb spermiukra ha elotte par napig megtartoztatja magat.. rengeteg mindentol fugg, de valoban erdekes, hogy valakinek eleg egy alkalom, valaki pedig honapokig, ne adj isten evekig probalkozik sikertelenul. bar en azt mondom, hogy akinek mondjuk fel ev alatt sem jon ossze, ott valoszinu valami nem mukodik olyan "jol", mint egy atlag embernel.
2016. júl. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
18%

"egy nő ha jol tudom egy honapban csak 1-2napig termekeny,a peteereskor,de olvastam olyat is,hogy igazabol csak par oraig. ha abban az idoszakban tortenik szexualis egyuttlet,vagy plusz minusz 1nap"


Ez abszout nem igaz, egy nö bármelyik napon lehet terhes, nem csak egy-két napig egy hónapban és föként nem csak pár óráig!


Szerintem sürgösen keress egy ezzel a témval foglalkozó könyvet!

2016. júl. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez azért eléggé relatív...ha valaki nem védekezik tegyük fel 1x, és aztán nem jön össze a baba, nem hangoztatja... (mondjuk előfordul 100x, míg 1x előfordul az, hogy nem védekezik, és összejön) akinek összejött, az nem tudja titkolni...

egyébként van valami statisztika is rá, hogyha tökéletes időben tökéletes egészséges emberek együtt vannak, akkor kb 20% a teherbeesés. ebből adódóan van akinek elsőre összejön, de van akinek csak 10. alkalommal...(ami ugye a 10. hónap, ha havonta 1 peteéréssel számolunk)

2016. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
32%

5: Te keress szakkönyvet :)

Valóban 1-2 napig van életképes pete. A spermiumok a nőben még elélnek állítólag 3-4 napig. Szóval egy hónapban kb. 4 nap van, ami eredményes lehet.


Kérdező: Ha még csak hónapokig kéne próbálkozni, az még nem is sok. De sokan évekig próbálkoznak. A férfitól és a nőtől is függ. Mindkettőt ki lehet vizsgálni. És persze van, amikor az is számít, hogy az adott férfi és nő mennyire passzol.

2016. júl. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
57%

Ez azért van,mert az élet nem igazságos..

Mi is hónapok óta várjuk a kisangyalkánkat. :(

2016. júl. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Bocsi kerdezo ugye ez az a kérdés ahol az egyik kereseshez írtam.mint válasz ??? 😃


Egyébként ezzen én is elgondolkodtam hogy napi szinten tele van az abortusz szobája, de bezzeg aki szeretne gyermeket annak nem sikerül.


Én még nem tartok itt, de már párszor nekem is atfutott a fejjemen ez a gondolat,hogy amikor majd mi akarunk babát akkor sikerül hamar? Ki tudja

2016. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy nö nem lehet bármikor terhes csak akkor ha peteérése van. Hivatalosan egy atompontos ciklus 28napos és a 14. Napon van a nőnek peteérése. A valóságban ez nem így néz ki. A peteérés csak kb van középen de gyakorlatban bármikor bekövetkezhet spontán peteérés is.


Akinek hipp hopp összejön az puszta vak szerencse. A gyerekhez várakozó petesejt és megfelelő számú életképes spermium kell ami a megfelelő petevezetékbe indul el. Nagyon sok múlik az idözitésen és a szerencsén. A hüvelybe kerülve sok spermium elhal. A méhben is van ami eltéved. Egy csapatnyi rossz petevezetékbe megy fel. Amelyik jóba indul abbol is sok elhal utközben, egy maroknyi éri el csak a petefészek közelét, és ott még a petesejtet is el kell találnia. Nincs szemük csak random közlekednek ezért simán előfordul hogy egy sem találja el az előtte lebegő petesejtet és az összes a hasüregben köt ki. Szóval kezdetnek peteérés, megfelelő mennyiségű sperma és szerencse kell. Persze ezekután még meg is kell tapadnia annak a megtermékenyitett petesejtnek.

Nagyon nagyon ritka az, hogy valakinek elsőre összejön a baba. A véletlenül teherbeesők 99,99%a nem csak egyszer nem védekezik, hanem rendszeresen elfelejti vagy nem megfelelően alkalmazza a fogamzásgátlásra használt készitményeket.

2016. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!