Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek 3 vagy több egynemű...

Akinek 3 vagy több egynemű babája van, azok próbálkoznak még hátha sikerül egy ellentétes nemű, vagy ha nem akkor hányadik gyerek után "adták fel"?

Figyelt kérdés
2012. júl. 24. 18:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Apukám szülei mindenféleképpen akartak fiú gyereket (régi felfogás!!), és apukám össze is jött 6-nak.. :P
2012. júl. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia! 3 kisfiú után, most várunk kislányt. :) Ha most a 4. baba is fiú lett volna, nem vállaltunk volna 5-et. :)


36hkm

2012. júl. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Hetedik babámat várom, és csak lányaim vannak. Nem azért vállaltuk hogy kisfiú legyen, az sem baj ha kislány,de ha nem lesz fiú, akkor is ő az utolsó, több gyerkőc semmiféleképpen sem lesz.:)
2012. júl. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
szuleim a 3. lany utan adtak fel. szerintem nekem sem lesz fiam, de meg csak masodik babanal tartunk es meg nem tudom a nemet.
2012. júl. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

4.miből gondolod, hogy nem lesz fiad? Ezt nem vezetheted vissza arra, hogy a szüleidnek sem volt.

A gyermek neme ugyanis csakis az apukán múlik, rajtad nem.

2012. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Utolsó, ez teljesen így van!

34 hkm

2012. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
72%
én azt hiszem 2. fiú után nem probálkozunk pedig nagyon szeretnék egy kislányt....:(
2012. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk egy fiú egy lány egy fiú a felállás most de én annyira szeretnék még egy kislányt hogy lesz negyedik is valamikor. Szerencsére nem sürget az idő, mert 32 vagyok.


Barátnőmék 3 gyereket terveztek úgy eredetileg, mind3 lány, de most már úgy vannak vele hogy 4.et is vállalnak hátha fiú lesz. Mondjuk nekik ráadásul csipkedniük kell magukat mert barátnőm 37 éves. Mondjuk így is jó hamar jöttek a babák 32 évesen szülte az elsőt.

Egyébként anno a szomszédoméknak 6 lányuk volt és még egy 7.et is bevállaltak hátha fiú lesz, fiú is lett, de nagyon beteg (szellemi és testi fogyatékos)

2012. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Tudok olyat, ahol 4 lány után született még 2 fiú.

Nálunk egy lány, két fiú (ikrek) van, és tudom hogy ha terhes leszek, lány lesz. :-) (vacilálunk hogy legyen e mégegy, majd az idő eldönti, 31 leszek, van még pár évem... :-)

2012. júl. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Ma tudtuk meg, hogy 2.babánk is fiú:)

Mondjuk eleve úgy voltunk vele, hogy 2-nél több gyereket szeretnénk, nagyon remélem 3.-ra összejön a kislány.

Nagyon örülök a 2.babának is, de egy kislányt is nagyon szeretnénk:)Az sem lenne baj, ha a 2 fiú után jönne 2 lány:)

2012. júl. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!