Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én ezt nem értem, mindenhol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én ezt nem értem, mindenhol azt írjátok, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni. De mi van akkor amikor hónapokig próbálkoznak védekezés nélkül, és mégse jön össze a gyerek?!

Figyelt kérdés
2012. júl. 15. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
ez tenleg igaz mi is a paromal probalkoztun es nem akar ossze jon!
2012. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert ami kell nincs.. ami nem kell az van..
2012. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mert ha görcsössen próbálkoztok akkor sokkal nehezebben jön össze mint ha spontán lazán történnének a dolgok.
2012. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor kell elmenni dokihoz. Meglepődnél, ha megtudnád, hogy mennyien tudnak összehozni egy gyereket.
2012. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ahogy te is írtad 'lehet'. Nem törvényszerű. De meg van rá az esély.
2012. júl. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Fizikális, vagy hormonális probléma előfordulhat mind a két félnél, vagy elég az egyiknél. Ahol nincs probléma, ott csak pech. Inszemináció és lombik: ezek segíthetnek.
2012. júl. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha egy egészséges nő és férfi pont a megfelelő időpontban vannak együtt, védekezés nélkül, akkor kb. 20% esélye van a teherbeesésnek. És akkor lehet számolni... vagy összejön, vagy nem.
2012. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Hole Hunter ***** válasza:

Nem vagyunk egyformán fogamzó- és nemzőképesek. Van, akinek elég, ha csak ránéz a párjára, már teherbe esik. Persze ennek van ellenkezője is. Nem érdemes a vak szerencsére bízni a fogamzásgátlást. Tán ezért szoktuk ezt írni, kedves értetlenkedő kérdező!

Üdv.

2012. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te kevered a szezont a fazonnal! Normál esetben egészséges mindkét fél, és könnyen összejön a baba ha nem védekeznek. Ne keverd ide azokat akik meddők baszod!
2012. júl. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!