Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt kérdés, vajon...

Facelle teszt kérdés, vajon ez negativ? Szellemcsik? Halvány pozitív?

Figyelt kérdés

Nem tudom mire vélni.A menstruációm kimarad vagy ez halvány pozitív?


[link]


[link]


[link]


[link]



2016. júl. 30. 08:02
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
én is látom, de elég halvány. ha már kimaradt a menstruációd, erősebben kéne mutatnia. nekem a facelle sosem lett ilyen csíkos, csak amikor baba is volt.
2016. júl. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Meg nagyon az elejen vagy, emiatt igy ne izgulj. Annyira alacsony a hcg a nem vart mensi kornyeken, hogy siman tesztelhetsz halvanyat, raadasul ha nem tudod boztosan, hogy mikor volt peteeres, akkor foganhatott kesobb is par nappal a kozepidotol es maris normalis a halvany teszt.

Nekem a gondok picivel kesobb kezdodtek. Kovetve volt a peteeres, ra 11 nappal mar pozitivat teszteltem a digitalissal, ahogy irtam. Fogantatas utan 4,5 hettel, azaz 6,5 hetesen csak 5 hetes terhessegnek megfelelo petezsak volt, a hcg is annak felelt meg, ugye a digi teszt is kisebb terhesseget mutatott. Akkor mar nyilvanvalo volt, hogy gond van, mert nem lehetett ujabb peteeres akkor, amikor mar pozitiv volt a terhessegi tesztem. Vegul 9 hetes korig huztuk, addigra picit nott a petezsak es lett benne egy 6 hetesnek megfelo embrio, de szivmukodes nem indult be, vegul spontan veteles lett.

Van ilyen, sajnos nekem nem ez volt az elso, de mas gond van nalam, nehezen kezelheto.

Szoval ne parazz ezen elore, egyenlore meg normalis nalad a halvany teszt. Varj par napot turelemmel (tudom hogy nehez) es akkor tesztelj ujra, ha nem jon meg a mensid.

2016. júl. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Csinaltam még egy ugyanilyen tesztet es a tegnapit is megnéztem. Most a facelle vagy mind szellemcsikos vagy nem tudom


[link]

2016. júl. 30. 16:56
 14/20 A kérdező kommentje:
2016. júl. 30. 17:31
 15/20 anonim ***** válasza:
Na. Az utolsó képen már én is látom :-) rossman os facelle teszt? Én is ma reggel teszteltem azzal és nekem is egy nagyon halvány második csíkom lett
2016. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
:) igen az. :) gravi hcg tesztet vezetnek a férjemmel még reggelre csak minden zárva lehet...
2016. júl. 30. 17:41
 17/20 anonim ***** válasza:
Na mi lett kérdező?
2016. aug. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Egy gyenge mensi.
2016. aug. 5. 23:08
 19/20 anonim ***** válasza:
az a gyenge mensi lehet, hogy beágyazódási vérzés. Nekem úgy volt a 2.babánál.
2016. aug. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ilyen volt a korai pozim...
2016. okt. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!