Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Honnan tudhatom biztosan,...

Honnan tudhatom biztosan, hogy teherbe eshettem e?

Figyelt kérdés
4 éve szedek fogamzásgátlót. Soha nem szedtem felelőtlenül és nem hagytam ki 1 szemet se. Ebben a hónapban viszont a hónap közepén egyik délután vettem észre, hogy kinyomtam valószínűleg előző este a csomagolásból a gyógyszert, de nem vettem be. Lehet kinyomtam, de valami eszembe jutott és mást csináltam és utána elfelejtettem. Amint észrevettem természetesen bevettem. Ugyanebben a hónapban múlt hétvégén nem voltunk itthon és rossz csomag fogamzásgátlót vittem el, így kimaradt a 23.24. szem. Nem is vettem be, hanem folytattam tovább a 25. szemmel. Mensim a 26. napon szokott megjönni, de a kihagyott szemek miatt már a 24-en megjött és a 26-ra elmúlt. Ma kell elkezdenem az új csomagot. Már kezdem bebeszélni magamnak, hogy terhes vagyok. Tesztet értelmetlen venni ilyen korán. Ha esetleg terhes lennék és szedem a gyógyszert, mi az a legkorábbi időpont amikor tesztelhetek? Köszönöm a válaszokat.
2016. júl. 30. 12:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Tesztelj 2 hét múlva.
2016. júl. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!