Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb mikor eshettem teherbe?

Becsee kérdése:

Kb mikor eshettem teherbe?

Figyelt kérdés
április 23 án volt meg utoljára!5 napig tartott de a ciklusom nem 28 napos általában mert előtte március 20 án volt meg 3 napig tartott és előtte mindig 3-4 napos időközönként változott de a 15 és 20.a maradt!! Most késik 5 napot de a párommal (akivel volt egy 3honapos mosoly szünetünk!) egyébként 10 éve vagyunk együtt, van 1 gyerkőcünk is aki 6 éves lesz januárban sajnos megcsaltam május 6-én lefeküdtem egy emberrel(NEM VAGYOK BÜSZKE RÁ) május 7.án kibékültünk és azóta 2 nap kieséssel+ 2 szer nem belém élvezéssel minden nap!! volt sex!! 30-án teszt pozitiv 1 erős meg egy félig erős csik!! könyörgöm nyugtassatok meg h a páromtol van a gyerek!!!!
2016. máj. 31. 05:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel csak néhány nap különbség van az aktusok között, lehetetlen megmondani... csak apasági dns teszt jöhet szóba. A teherbeesés folyamata miatt nem lehet tudni, mivel az aktus és a megtermékenyülés nem feltétlenül egy időben történik, a spermiumok 72 óráig életképesek benned, így egyidejüleg két külön sperma volt benned, bármelyik férfi lehet az apa. Ha több aktus van egy ciklusban, arról se lehet megmondani, hogy melyik szex volt a sikeres, még ha pontosan is tudjuk a repedés idejét (hőgörbe, uh) a fenteik miatt.
2016. máj. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Apasági vizsgálat. Vagy hallgatsz, mint a sír.
2016. máj. 31. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Huuuu ez ám a matek!Számoltam kicsit 35 napos ciklussal,mert így jött ki és kb május 12,13,14-re tehető az ovud.
2016. máj. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem védekeztél a másik pasival, akkor bármelyiktől lehet.
2016. máj. 31. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bármelyiktől lehet!
2016. máj. 31. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mivel csak pár nap van az aktusok között így ezt képtelenség megmondani,hogy ki az apa...a párod tudja már hogy babát vársz?
2016. máj. 31. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!