Teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
A párommal egy hónapja élünk szexuális életet, és megszakításos módszerrel,illetve fóliával védekeztünk. Viszont volt rá példa (a menszeszem idején, és a mostani ovulációmkor),hogy semmit nem használtunk . 5 napja volt egy rosszulétem, vettem egy tesztet,az negatív lett. Szombaton a pontos ovulációm előtti napon ( tudom,hogy fura) de nekem is és neki is volt egy olyan megérzésünk, hogy bizony teherbe ejtett. Másnap édesanyám,aki egyben a legjobb barátnőm is és,akinek mindig bejönnek a megérzései,megkérdezte,hogy védekezünk-e,merthogy ilyen meg olyan gondolatai támadtak. Azóta 3 nap telt el.Enyhe alhasi görcseim voltak,illetve olyan mintha megváltozott volna odalenn valami. Mennyi esélye van annak,hogy babát várunk?

2016. júl. 19. 22:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem összejött, gratulálok:-)
2016. júl. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
mi az hogy foliával védekeztek?
2016. júl. 19. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
van egy fólia ...gyógyszertárban kapható.össze kell gyűrni és úgy kell felhelyezi,helyi fogamzásgátlóként, aktus előtt 15 perccel. 70-80%-os a védelme.
2016. júl. 19. 23:00
 4/11 anonim ***** válasza:
Erről a foliáról még nem hallottam... Viszont azért remélem hogy azt tudod hogy A megszskításos szex Nem Védekezés!!! Ha nem tervezett a baba akkor inkább használjatok óvszert. Nem csak a nem kívánt terhesség esélyét csökkenti de a nemibetegségeket is elkerülhetd ;) Ha meg nem probléma hogy össze jött akkor semmi gond akkor örülj neki... néhány nap múlva csinálj újabb tesztet. Nekem aktus után 3 héttel lett pozitív a teszt.
2016. júl. 20. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Pimaszulsuttogó ***** válasza:
Esély az van. Ha nem jön meg, akkor érdemes újra tesztelni. A megérzések pedig nem lebecsülendőek. Én például megálmodtam.
2016. júl. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

50-50%.

Még be se ágyazódik 3 nap alatt, úgyhogy nem okozhat tüneteket.

Enyhe alhasi görcsöket a peteérés is okozhat.


Akkor kell aggódni, ha nem jön meg. És tesztet csinálni is akkor érdemes először.

Az ilyen 70-80%-os spermicideket akkor használjátok (megszakítással együtt is), ha egyébként nem gond, ha jön a baba.

Arra most nem írok semmit, hogy a feltételezett ovulációd alatt védekezés nélkül szexelsz. Erre azt mondanám, hogy tervezett baba... főleg ha nem jön meg.

2016. júl. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A párommal egy hónapja élünk szexuális életet"


Az első meg még gratulál is. Mihez? :D

2016. júl. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó, gondolom az iróniáról még nem hallottál:-D
2016. júl. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
azóta szúrkált a petefészkem és a mellem,illetve néha erősebben görcsöl a hasam. kilenc nap múlva kéne megjöjjön...
2016. júl. 22. 15:56
 10/11 A kérdező kommentje:
ja és szárazabb vagyok odelent, mint valaha.
2016. júl. 22. 15:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!