Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valos lehet a pozitiv eredmeny?

Valos lehet a pozitiv eredmeny?

Figyelt kérdés
Csinaltam este egy gabriel tesztet de tul keves mintat tettem ra. Nagyon lassan indult el a csik es pont a T betunel meg is allt. Ugy lattam mintha epp a vonal alja kezdene kirajzolodni de ez persze nek biztos es akar el is tunhetett volna az a vonal. Miutan a papiron olvastam hogy tul keveset tettem ra igy meg tettem nehany cseppet es pozitiv lett. Ez teves eredmeny? Mert 2x hasznalni ugye nem lehet tesztet, de viszont meg nem volt megszaradva ugyhogy lehet hogy nek szamit 2 alkalomnak. Elnezest a buta kerdesert de fontos lenne mert ma kene elkezdenem a fogamzasgatlot szedni ezert csinaltam a tesztet hogy leellenorizzem hogy nehogy kart okozzak a tablettakkal. Tesztet hetfon tudok ujra csinalni viszont akkor mar keso elkezdeni a bogyot. Mi a velemenyetek?
2016. júl. 30. 23:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kezd el szedni . Simán lehet valós pozitiv . Képet nem tudsz feltenni?
2016. júl. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
2 szem bogyótól nem lesz baja a babának. Hétfő reggel tesztelj. Esetleg menj be holnap az ügyeletes gyógyszertárba és vegyél még egy tesztet.
2016. júl. 30. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Probalok :)
2016. júl. 30. 23:25
 4/14 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Eloben valamivel elenkebb a csik de szerintem igy is eleg jol lathato. Koszonom a valaszokat!!

2016. júl. 30. 23:27
 5/14 A kérdező kommentje:
Es a legfontosabbat kihagytam. Ma megjott de a tuneteim nem hagytak nyugodni. Meg a tabletta miatti elivigyazatossag. Ezert nem tudok hetfoig varni orvos meg most meg nem latna semmit es egy talan pozitiv teszttel sem tud mit kezdeni. Vagy a teszt "viccel" meg vagy gond lehet. Holnap mindenkepp elmegyek ugyeletes gyigyszertarba. Valemelyik kozeli varosban keresek egyet.
2016. júl. 30. 23:41
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pozitív nekem is ilyen volt. Ma vagyok 17 hetes kismama. Ha menzi előtt fogant akkor még megjöhet a menzi. De hétfőn csinálj egy másik fajta tesztet.
2016. júl. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen 😍
2016. júl. 30. 23:51
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem a kevés vizelet miatti csík látszik csak
2016. júl. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
[url= [link]
2016. júl. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,egy képet akartam feltenni,hogy pont ott van a csík,ahol kellene,ugyanezt a fajtát használtam.
2016. júl. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!