Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok? Vélemények?

Tapasztalatok? Vélemények?

Figyelt kérdés

Hónap elején védekezés nélkül voltam együtt a párommal.Ez kb az első hónap, hogy nem vagyok rágörcsölve a babára. Meg is jött 12- én, de kevesebb, nem görcsöltem és csak 2 napig tartott (min. 6 napig szokott).

Kb egy hete furcsa dolgokat érzek. Délelőttönként szédelgek, gyenge vagyok, időnkent elönt a forróság. Az alhasamban állandó enyhe nyomást érzek, ami esténként felerősődik. Nem gyanakodtam, mivel megjött, de most már kezd furcsa lenni a dolog. Szerintetek? Terhesség? Vagy peteérés? Tesztelhetnék már vagy várjak türelmesen még 2 hetet?


2016. júl. 31. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem gorcsolnel ra,akkor nem ezen gondolkoznal ! :)

Nyugodtan ellohetsz egy tesztet ha van otthon.De az ilyen tunetekre ne alapozz.Amugy meg mindig elofordulhat,hogy egy-egy menstruacii kesik,hamarabb jon es nem tart olyan sokaig.

2016. júl. 31. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akár tesztelhetsz is, hiszen már 1 hónap majdnem eltelt.


Én ezeket tapasztaltam a legelején: gyengeség, hőemelkedés, fáradtság (néha nagyon elfáradtam olyanoktól, amik máskor meg se kottyantak), majd szagok-illatok megváltozása, tej és hús undor, petefészek szurkálás, később köldök környékén.

2016. júl. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vegyél majd tesztet és megtudod ,amúgy nem valószínű hogy terhes vagy.
2016. júl. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én sem tartom valószinűnek, csak ezek a dolgok furcsák.
2016. júl. 31. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!