Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Trimeszter terhesvitaminról...

Trimeszter terhesvitaminról milyen vélemények, tapasztalatok vannak?

Figyelt kérdés

Érdekelne saját tapasztalat. Állandóan ez jön velem szembe a facebookon, és csak szuperlatívuszokban beszélnek róla, minden sikersztori max. 1 hónapos szedésről beszél.

Azt látom, hogy marha jó a marketingje, és belefutottam már olyanba is, hogy negatív kritikát töröltek. Így nincs is olyan.

Szerintetek? Próbálta már valaki?



#teherbeesés #terhesvitamin #nehezített teherbeesés
2016. ápr. 26. 12:28
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia.

Én egy hónapja szedem lassan, eddig annyit tapasztaltam tőle hogy elkezdett nőni a hajam :)

2016. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia. Én a 2. doboznál járok. Én is csak annyit tapasztaltam,hogy gyorsan nő a hajam.
2016. ápr. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szia,én is egy hónapja szedem,a hajam valóban nagyon elkezdett nőni :) Illetve amit én még pozitív hírnek tudok be,az hogy 2 éve 25-26 napos ciklusaim vannak előtte mindig pontos 28 napos volt és visszaállt a ciklusom 28 naposra.Én nagyon hiszek benne.7 éve várunk babára és hiszem hogy sikerülni fog mostmár.Mindenkinek hasonlót kívánok! :)
2016. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi Csajok!


Azért az is érdekelne, hogy kinek milyen "alapbetegsége" van? (gondolok itt pm problémák, progi, stb.)

Ezek a betegségek vannak-e kezelve? Vagy mindenkinek "csak úgy" nem jön a baba?

Pl. utolsó, aki 7 éve próbálkozik....


A hajammal szerencsére nincs gond, ennél több, és ennél gyorsabban ne is nőjjön :)

2016. ápr. 27. 11:25
 5/14 anonim ***** válasza:

2. Vagyok.

Nekem 11 éve pajzsmirigy alulműködésem van. Letroxot szedek rá, egyik nap 125, másik nap 150 mg-ot.

2016. ápr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Kozbe 1 hete elkezdtem en is szedni. Annyit tapasztaltam, hogy marha jo az emesztesemnek☺

Eddig mindig kuszkodtem a szekrekedessel, de most mar 4 napja minden nap eljutok wc-re. Sztem ilyen meg sose volt ☺

Varom a tovabbi hatast is.

Veletek mi ujsag?

2016. máj. 26. 21:26
 7/14 tappancs80 válasza:
En három hónapja szedem es még semmi....
2016. jún. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3-as vagyok,mostmár én is három hónapja szedem,a hormondjaim életemben először tökéletesek.Ennél nagyon boldogság nem is kell.6 év várakozás után,nekem nem esik nehezemre türelmesen várni a csodát :) Mindenkinek jókat kívánok! :)
2016. jún. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocsánat 7 év próbálkozás után.Nincs semmi alapbetegségem,egyszerűen kimerülő petefészket diagnosztizáltak.12,4FSH szinttel,nem volt peteérésem,mióta szedem 6,8 az FSH-m és van ismét peteérésem.Volt átjárhatóságim,nincs endometrózisom,PCO-m sincs,a TSH-m magas volt kicsit,mostmár az is tökéletes.De mostmár van reményem.
2016. jún. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én is túl vagyok bőven az első hónapon.

Tapasztalatok:

Emésztés még mindíg jó :)

Voltam 3. napi vv-n. Szuper eredmények. Az ösztrogénem határérték alatti volt (88) ebből lett 247! A TSH, T3, T4 hormonokat javította, eddig sem volt baj vele, de most a tökéletes kategóriába volt. A prolaktinom eléggé levitte, pedig az teljesen jó volt.

Elég erős peteérésem volt, 3 napig pozi volt az ovu tesztem, de nem voltunk jó időben együtt sajnos.

A menstruációm sajna 24 napra jött meg a tű pontos 28 nap helyett.... mondjuk a 11. nap már pozi volt az ovu teszt.

Szedem tovább, habár e hónapban már a closty kúrám indult.

2016. jún. 28. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!