Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az szerintetek gond hogy...

Az szerintetek gond hogy ovukor nem tapasztalok átlátszó-nyúlós nyákot soha?

Figyelt kérdés
Mindenkinek ilyen a nyák ezen az 1-2napon? Nekem sajnos nem. Ovum van mert lh teszttel és ovu mikroszkóppal is nézem. Lehet hogy mivel nincs megfelelő nyákom ezért nem sikerül a baba? Nem kedvez ez a kiskatonáknak ugye? (Köszi a normális és segítőkész válaszokat)
2010. ápr. 17. 21:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nekem sem szokott átlátszós nyákom lenni,úgyhogy engem is érdekelne ez a kérdés!!

2010. ápr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Na akkor már ketten vagyunk! Remélem kapunk választ esetleg "sikertörténetest" is ahol nyúlós nyák nélkül is összejött a baba. Ti mióta próbálkoztok?
2010. ápr. 17. 21:53
 3/10 anonim ***** válasza:

Szia(sztok).

Nekem általában volt tojásfehérjés folyásom ovukor. Majd clostit szedtem és a következő hónapban semmilyen nyákom nem volt se pé-kor sem menzi előtt (ami nem is jött...) és mégis már 6,5 hónapos a lányom! :)

Szóval nem biztos hogy van nyák és ettől még sikerülhet a baba-mint nálunk!

Drukkolok!

2010. ápr. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Èn sem tudtam soha hogy mikor van az ovum ezért elkezdtem inni a malnalevelteat a mensi elsö napjatol es közepidöben ovutesztet hasznaltam.Egyertelmüen megnött a nyakom amit en is eszre vettem.
2010. ápr. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Hol sikerült málnaalevél teát venned? És átlátszó-nyúlós nyákod is termelődött? Baba sikerült?

Köszi a válaszokat!

2010. ápr. 17. 23:55
 6/10 anonim ***** válasza:
Malnalevelteat a gyogyszertarban vettem, en kint elek olaszorszagban, de gondolom otthon is ott aruljak. A nyakom peteereskor nyulos volt es tudtam hogy mikor van. Elötte soha sem vettem eszre. De mint elötte irtam ovutesztet is hasznaltam ez volt az elsö honapom a teaval es a tesztel es rögtön sikerült a baba, most vagyok 8 hetes.
2010. ápr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia!Az első válaszoló vagyok!Mi 3 hónapja próbálkozunk még csak,aktívabban 2 hónapja!De sajna még semmi!

Igazából Én érzem mikor van peteérésem,mert olyan érzésem van,mint amikor petefészek gyulladásom olt (fél évig)!De hiába akciózunk semmi!!Nekem sincs folyásom akkor!!

És Ti???Mióta próbálkoztok???

2010. ápr. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kedves "málnalevél-teás"! Köszönöm az infót és gratulálok a babához, kicsit irigyellek :) venni fogok én is. Boldog babavárást!

Kedves "3hó-ja próbálkozó"! Te ne aggódj a statisztikák szerint is ha mindkét fél 100% oké testileg-lelkileg akkor is fél éven belül sikerül a terhesség. Nekünk ez volt már a 8-ik hónap de a páromnak gyógyszeres támogatás kellett és 5 hónap után mentünk spermavizsgálatra és a bogyó 3havi kúra... Tehát most már elméletileg össze kell jönnie csak én nem tapasztalom a nyúlós nyákot és ezért kérdeztem. De kipróbálom a málalevél teát. Más is írta már hogy azt fogyasztva sokkal egyértelműbb lett a nyákja és az ovu tesztje is. Ha van kérdésed írj, akár privit is! És te ne csüggedj ez még nem sok idő! Kitartás!

2010. ápr. 18. 22:12
 9/10 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok a három hós!Igazából Én nem csüggedek!Nem hőmérőzök,nem ouvtesztelek nem iszom semmiféle palástfű-cickafark-málnalevél teát!Én teljesen rábízom magam a természetre!Nem kesergek még,hisz olyan sokakat olvasok,akinek évek után jön össze a baba vagy így vagy úgy!Szóval Én amúgy is tudtam,hogy nemem nem lesz könnyű teherbe esnem,mert soha nem voltam szerencsés!

De mindegy!!

Szorítok!!

2010. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtál és hogy te nem csüggedsz! Minden jót és sok szerencsét neked!!!
2010. ápr. 19. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!