Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy halváy pozitív délután,...

Egy halváy pozitív délután, egyértelmű negatív este. Ilyenkor mivan?

Figyelt kérdés
8 napja késik a menstruációm, fájnak a melleim, fáradékony vagyok, krémes folyásom van, gyakori pisilés... és "szivatnak" a tesztek. 2 különböző teszt volt. Segítsééég! :\'(
2008. szept. 29. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyobb eséllyel lesz pozitív a teszt reggel, mint este, pontosabban fogalmazva a reggeli vizelet "töményebb", több hcg hormont tartalmazhat korai terhességnél is, mint a délutáni, vagy esti hígabb vizelet. Ezért lehet az, hogy a reggeli teszted pozitív lett az estivel ellentétben.

Egyébként általában ennyi késés után már kimutatják a tesztek a terhességet, de hallottam olyanokról, akiknél hamarabb látszott a petezsák ultrahangon, mint hogy pozitívat teszteltek volna.

Mensi kimaradása után két héttel már egyébként is célszerű orvoshoz menni, úgyhogy én azt javaslom, hogy kérj egy időpontot a jövőhét elejére, pár nap múlva pedig tesztelj egyet ismét reggeli első vizeletből. Ha esetleg mégis megjönne a dokiig, akkor még mindig lemondhatod a találkozót...

2008. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Reggel tesztelj az elso vizeletbol!!
2008. szept. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Tesztelni reggel érdemes, akkor a legtöményebb! Ne ijedj meg, nyugi és köv reggel tesztelj! Dokihoz tényleg két héttel később érdemes először menni, amikor látszik az apróság uh-n, mert addig semmi biztosat nem mond, sőt némelyik még meg is ijeszt, merthogy nem látott semmit! Reggel tesztelj, és meglátod, erősebb lesz a csík!
2008. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Reggeli első pisiből teszelj, mert a reggeli pisiben vannak a hormonok meg egy csomó dolog.


Tesztelj holnap reggel, de esélyes a babó.


Majd írd meg az eredményt.

2008. szept. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
akkor az pozitiv. de én reggel tesztelnék még .
2008. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Teszteltem reggeli elsőből. Nagyon halvány, de +.
2008. szept. 30. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratulalok!Vigyazz magatokra,nehogy felfazz es ne cipelj,majd irany a doki!
2008. szept. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Na látod!!! Gratulálok!!!!:)

Egy jó tanács: ha nincs semmi fura, foltozás, erős görcs, ne rohanj még a héten dokihoz, mert nem sokat lát, és némelyik olyan gonosz fajzat, hogy még megijeszt, hogy ő ott semmit nem lát! Jobb megvárni a 6. hét környékét! Biztosan látja a petezsákot, és 6. héten már szívhang is sejthető.

2008. szept. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!


Judy

2008. okt. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!