Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Utrogestan hüvelykúpot kell...

Myedi kérdése:

Utrogestan hüvelykúpot kell használnom, az inszemináció után. Nektek okozott irritációt?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen, kicsit kellemetlen volt, hogy folyamatosan folyik, emiatt viszketett is, piros is volt.
2016. aug. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Irritációt nem okoz, de tényleg kellemetlen, hogy folyik mindig.
2016. aug. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm,hogy válaszoltatok!Nekem is egy kicsit bepirosodott és érzékeny

. Remélem van Kiért!.😃

2016. aug. 2. 19:49
 4/9 anonim ***** válasza:
Néha viszket,hiába cserélem gyakran a tisztaságit.Remélem nem feleslegesen használom és megmarad a picim 😊
2016. aug. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincs tőle semmi bajom, kifolyik de az se sok.

Viszont azt megkérdezhetnén tőled, hogy neked mit mondtak meddig szedd? Nekem ez lemaradt, inszem után a 14. Napon negatív lett a tesztem. Ez a harmadik napja, h nagyon minimálisan barnázok, inkább csak törlésnél látszik. Most nem tudom, h azért mert megakar jönni vagy esetleg a teszt nem mutatja még a terhességet. Bár szerintem már mutatnia kellett volna. Használom még de lehet, hogy abba kellett volna hagynom? Pénteken kell mennem pisivel a dokihoz.

Köszönöm ha válaszolsz!

2016. aug. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia Kedves Válaszoló! Nekem pénteken kell mennem vérvételre, akkor leszek 14 napos. Nem mondták, hogy meddig kell szedni, gondolom, ha negatív, akkor leállítják. Úgy tudom ezt a kúpot a terhesség 12. hetéig kell alkalmazni. Emellett még Duphaston szedek, és Estrofemet, ahogy előírták. Lehet a Duphastontól van irritációm, vagy nem tudom már. Nekem a mai tesztem negatív lett sajna. Kicsit feladtam már.
2016. aug. 3. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
4es vagyok.Igaz én nem inszem miatt kapom,csak támogatjuk a clostis ciklust vele (úgy tűnik sikeresen).Nekem azt mondta az orvosom,hogy addig használjam míg meg nem jön,ha nem jön meg teszt és 12 hétig.
2016. aug. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok!

Köszönöm a segítséget! Akkor használom még majd mondják, hogy hagyjam abba. Nekem pénteken már a 17. Nap lesz. Azt se tudom, hogy vesznek e vért vagy csak pisi teszt lesz.

Sajnálom, hogy negatív a teszted de még lehet belőle pozitív. Még csak a 12. Dpo-n vagy!!!! Drukkolok!!

Hanyadik inszem volt? Nekünk az első de úgy bíztam benne, hogy sikerül. Ráadásul nekem fájt is rendesen. Na de majd most! 😜

2016. aug. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Nekünk is az első volt. Nekem nem fájt, csak utána másnap a fejem, uh az nagyon rossz volt. Majd megírjátok hogyan sikerült. Remélem sok pozitív kommentet fogok olvasni. :-)

2016. aug. 4. 05:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!