Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek sikerült teherbe...

Szerintetek sikerült teherbe esnem?

Figyelt kérdés
Július 17-én jött meg,25 napos a ciklusom, 28-án volt ovulációm. Július 21-től 31-ig 2 naponta voltunk együtt. Felfigyeltem néhány szokatlan tünetre: viszkető feszülő mellek, alhasi enyhe görcs / mint menstruáció előtt/ nagyon fáradékony lettem, és fáj a fejem + derekam. Augusztus 7-én kell tesztelnem. Szerintetek sikerülhetett? Férjem megjegyezte hisztis lettem.. :/ :D
2016. aug. 2. 21:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Vagy front vagy sikerult. :)
2016. aug. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
szia! Nem vagyok front érzékeny.. :) De köszönöm a gyors választ.
2016. aug. 2. 21:38
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha 28.-án volt ovud és ha meg is fogant akkor amikor együtt voltatok akár előbb mint az ovuláció. Tünetek még nem lehetnek. Mikor én pozitívat teszteltem akkor voltam 5 hetes. És rá 2-3 hétre jöttek a tünetek. Pl. Hányinger hányás szédülés szagérzékenység. Előtte semmi. 17+3 hkm
2016. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igen igazad lehet! Pl.:a fej és derék fájás lehet akármitől! De valahogy furcsállom a görcsöket, és a mellfeszülést. Köszi a válaszod! :)
2016. aug. 2. 22:05
 5/23 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem kicsit sok a tünet túl korán. Olyan beképzelősnek tűnik. Ha sikerült is, még csak mostanság kezd beágyazódni... még a mellfeszülésnek is korai, nemhogy a többinek. Na mindegy. Azért drukkolok!
2016. aug. 3. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm a válaszod! Nem az első próbálkozásunk, így reménykedek. Olvastam, és hallottam egy két embertől, hogy mindenkinél más. Szóval van akinél tényleg ilyen korán van mellfeszülés + alhasi görcs! Nem vagyok rágörcsölve a témára sem hogy azt mondjam, bemesélem magamnak.. :)
2016. aug. 3. 01:16
 7/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonlo tunetekkel vagyok en is.

Nekem mindig faj a mellem mielott megjon, de most semmi. Viszont peteerestol szamitva a 7. Napon erosen szurkalt a hasam, huvelyembe is kusugarzott, puffadok azota es mensiszeruen gorcsolgetek. De mar gondoltam ra, hogy bebeszelem. Nekem 8-an nem kene megjonnie.


Drukkolok! Ird meg mindenkepp baba lett e a dologbol :)

2016. aug. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Szia! Hát majd csak nem "bemesélés"! Nekem még ilyen görcs + mellfeszülés nem volt! :) Köszi a válaszod, neked is szorítok!
2016. aug. 3. 13:21
 9/23 anonim ***** válasza:

Szia Kerdezo!


7-es vagyok, nem bemeseltem, van ket pozitiv tesztem.


Drukkolok!

2016. aug. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Szia 7-es!! :) Gratulálok! Én holnap reggel tesztelek, várni akartam még vele.. hogy biztosra kimutassa ha pozi.
2016. aug. 8. 13:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!