Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vesztettem el a szüzességem...

Ma vesztettem el a szüzességem sos?

Figyelt kérdés
Ma feküdtem le a barátommal először és nem haszháltunk gumit .. Azt mondta eloszőr nem teszi be annyira es nem lesz semmi bajom .. De azert tartok hogy nem e leszek terhes ... Igazat mondott? Tényleg nem lehetek ennyitol terhes?

2016. aug. 4. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Mit jelent a " nem teszbe annyira és nem lesz semmi bajom"? :) Ha nem élvezett beléd kevés az esélye a terhességnek, bár sose lehetetlen! Az előváladék is tartalmazhat spermiumot, főleg akkor ha előtte már ment el, de szerintem nem. Szóval ha nem élvezett beléd és nem vagy a peteérésed körüli napokba tuti nem leszel terhes az én véleményem szerint:) De ha megnyugszol akkor vegyél esemény utánit.
2016. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
23%
1-es vagyok, azt elfelejtettem kérdezni hány éves a barátod?
2016. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én 17 barátom 20
2016. aug. 4. 00:53
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Hát a barátod akkor csak tudja mit csinál, a terhesség lehetősége fenn áll, de nem vagy az, nyugi
2016. aug. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%
mivel nem védekeztetek, ezért lehetsz terhes. hazudott neked, mert ezt nyilván ő is tudta, csak gumi nélkül jobb neki, elvégre neked kell majd abortuszra menned, nem neki.
2016. aug. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell abortuszra menjek ha vesz esemény utánit minél hamarabb még amig lehet
2016. aug. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Felvilágosító órán nem figyeltél? Ha nem védekeztek akkor terhes lehetsz. Úgyhogy irány a nőgyógyász és irass fel esemény utáni tablettát és a barátodat pedig rugd ki mert hazudott neked és átvert. Önző kis p.cs már ne haragudj tudja jól, hogy ennyitől is terhes lehetsz mégis hazudott.
2016. aug. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%
Ha mar betette akkor mar ott az esely a terhessegre. Foleg ha nem vedekeztek. Manapsag mar azok is teherbe esnek akik vedekeznek. Olvass egy picit. Kiszakad a gumi. Nem hat a tabletta. Te nagyon kis buta lany vagy. Mar ne haragudj.
2016. aug. 4. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%

Nekem nem egyértelmű a kérdés,végig csináltátok gumi nélkül,vagy csak az elején?Ha csak az elején,akkor is lehet előváladék,amitől terhes lehetsz,persze nem olyan sok az esélye,attól is függ hol tartasz a ciklusodban.Ha megszakítással védekeztetek,elmennék a helyedben dokihoz,esemény utánit feliratni,majd nőgyógyászhoz fogamzásgátlót feliratni...Persze csak ha 100%ra nem szeretnél babát...Azért mondhatta,mert tényleg kevesebb az esélye,de van esélye,úgyhogy az nem teljesen igaz,amit mondott...Én is 17 voltam,mikor először voltam együtt a barátommal,de mindig is úgy tudtam,hogy ha már kicsit védekezés nélkül van együtt egy pár,abból baba lehet!Még a fogamzásgátlóval is várni kell 2-4 hetet,hogy hasson,különben abból is baba lehet.

Ja,és ha ő már több nővel volt együtt,ajánlatos gumit használni inkább egy ideig,persze ez az én véleményem...

2016. aug. 4. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

De, ennyitől is lehetsz terhes.

Ha a pasidnak igaza lenne, akkor 10 centinél kisebb farokkal nem is lehetne gyereket csinálni.


Kicsit berakja, esetleg kicsit beléd élvez, te meg elhiszed, hogy időben kivette, mert az mondja, hogy vigyáz. Rengeteg gyerek születik ilyen tévedésből.


A gumis szex a nőknek 99%-ban olyan, mint a gumi nélküli, nem fog levenni semmit az érzésből, szóval ha gumi nélkül akar szexelni, akkor azt csak maga miatt teszi, hogy neki jobb legyen, és nem érdekli, ha te teherbe esel.


Egy kis apróság, ha most nem estél teherbe, az nem azért van, mert olyan nagyon ügyes a barátod, csupán mákod volt. Tehát ne vedd készpénznek, hogy ha így "védekeztek", akkor az mindig be fog válni.


Még egy pici apróság: ha a pasinak nincs pénze egy csomag gumira, ami max 1200 ft, akkor ki fogja kifizetni az abortuszt, ami 40 ezer?!


Tanulj meg nemet mondani, a saját érdekedben.

2016. aug. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!