Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vesztettem el a szüzességem...

Ma vesztettem el a szüzességem sos?

Figyelt kérdés
Ma feküdtem le a barátommal először és nem haszháltunk gumit .. Azt mondta eloszőr nem teszi be annyira es nem lesz semmi bajom .. De azert tartok hogy nem e leszek terhes ... Igazat mondott? Tényleg nem lehetek ennyitol terhes?

2016. aug. 4. 00:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
elment benned????
2016. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, ezek a kamu szövegek amiket elhisznek a mai fiatalok.... "csak egy kicsit teszem be, és nem lesz baj" vagy a " ha most veszíted el, akkor biztos nem lehetsz terhes az első alkalomkor" , a kedvenc pedig "csak egy kicsi ment beléd...."

Én a helyedben elmennék esemény utáni tablettát íratni, viszont még most a délelőtt folyamán menj el, hogy használjon is, ha esetleg megtörtént a baj. Mindig használjatok óvszert, és ne dőlj be a" csak egy kicsit rakom be " szövegnek, mert ha a kicsit berakomból elélvez a barátod, akkor cseszheted, ha még csak 5 mp-et is volt benned! Ne legyetek már hülyék!! Na meg az óvszer nem csak a nem kívánt terhességtől véd meg, hanem jópár nemi úton terjedő betegségtől is, főleg ha a srácnak nem te voltál az első, és mással is így élt szexuális életet, hogy óvszer nélkül berakta egy kicsit..... no komment!

2016. aug. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A baratodat vagy felvilagositani erdemes, hogy hulyeseget beszel, vagy dobni, mert atvert, amelyiket gondolod. Ha tortent aktus, lehetsz terhes, mindegy, mennyire teszi be. Ennyi erovel, akinek kicsi a farka, az nem csinalhat gyereket? Ugyan mar.

Ha volt _BEHATOLAS_ es garantaltan nem akarsz terhes lenni, erdemes lenne elmenned egy esemeny utani tablettat feliratni, es minel hamarabb bevenni.

2016. aug. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!